Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ponte 20 bélelt bakancsok jók...

Ponte 20 bélelt bakancsok jók lehetnek széles,magas lábfejű gyereknek? Rendelni szeretnék.

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valahol próbálj egyet fel a lábára. ismerősnél, boltban… vagy ha nem jó max visszaküldöd. nagy kaland
2022. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem


Mert kifejezetten a vékony kesken lábfejű gyerekemnek ideális, vagyis lenen, de nem veszek, mert nincs szüksége szupináltra.


Ddstep változat viszont jó széles! ( másik gyereknek az kell)

2022. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Vigyázz velük, mert nagy a méret.


Az én gyerekeim lábára jók, pedig a Decathlon hótaposó nem megy rájuk. A legkisebb méret amit fel lehet húzni jóval hosszabb, ami hosszban jó lenne, nem megy fel.


A magas lábfejben viszont nem vagyok teljesen biztos, de a szélesség nem gond.

2022. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Szerintem a dechatlon a nagyon pici, legalább fél de inkább 1 számmal.( hónaposóból 1-1,5-lel nagyobb kellett


De egyetvértek, hogy figyelni kell nagyon inkább bth-t mérni

2022. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!