Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bélelt kislány nadrág, oviba!...

Bélelt kislány nadrág, oviba! Hol lehet jókat venni? Ti hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég sok helyen szoktam vásárolni, de most mégis gondban vagyok.

Olyan kislány nadrágokat keresek, amik béleltek, őszi időre való, tehát annyira nem meleg, mellé legyen kényelmes és azért csinos is. Létezik ilyen? :D Ja, és még az ára sem 5 számjegy. Ti hol vásároltok?

Köszönöm szépen!



2021. okt. 29. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

C&A-ban van pamut thermo leggings a hidegebb időre, teljesen normális leggingsnek néz ki abszolút kulturált színekben / mintákkal és vastagabb az anyaga de nem szauna azért, kényelmes, puha, ruhalmas és árban is baráti, rendelni is lehet:

[link]

2021. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1

Hú nagyon köszi!

Én is ilyet kerestem és nem is tudtam, hogy a c&a-nak van oldala. Ezer köszi!

2021. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a kikben is találtam!
2021. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

És pl ha ilyenben megy a lányotok, akkor egész nap abban van, a csoportszobában is, vagy bentre átveszi, és utána visszaveszi az udvarra?

Ti hogy csináljátok?

2021. okt. 29. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk átveszi, illetve veszik a gyerekek, mert valami irgalmatlan sártenger van a legtöbbször az ovi udvarán 🙄
2021. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem veszi át, abban van egész nap kint is, bent is, hacsak nincs baleset persze. A kislányomék részén műfüves az udvar, úgyhogy soha nem lett még piszkos a nadrágja vagy bármilyen ruhája kint.
2021. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
C&a nagyon jó kis meleg legingsei vannak .
2021. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!