13 talphosszra nagyon nagy lenne a 14.5 talphosszas cipo?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kislanyomnak kineztem egy szandalt benntre szupinaltra van szuksege viszont amit kineztem 14.5cm talphosszu

Kislanyomnak meg 13 a taplhossza sajnos kisebb meretben nincs szerintetek megmerjem rendelni vagy oriasi lenne?


2022. okt. 3. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Bele fog nőni, de most nagyon nagy.
2022. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat mostanra kene neki az a baj bennti ciponek hasznalnank zoknival :/
2022. okt. 3. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most van rá szüksége, nem rendelném meg. Nagyon nagy lenne rá. Engem is biztosan zavarna, ha 1.5 cm-el nagyobb lenne a cipő rám, nem hogy egy olyan kicsi lábbal rendelkező lánykát.
2022. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2022. okt. 3. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi javaslatra adsz neki szupináltat?

Mármint nem sima gyerekorvos, hanem ortopéd orvos.


Egyébként hatalmas lenne

2022. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen orvosi javaslatra gyogytornasz javaslatara! Esetleg inkabb vigyem el ortopediara?

Kicsit befele forditja a bokajat mikor megy

2022. okt. 3. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kérdeztem, mert fiamnaka védőnő erőltette ezt a szupinált cipő dolgot. Én nem bízom meg a védőnőnkben, ezért elmentem ortopéd orvoshoz. Picit neki is dől befele a bokája, de a neten olvasottak alapján életkori sajátosság.

Ugy voltam vele, szakember is lássa.


Az ortopéd orvos azt mondta, nagyon jól tettem, hogy elvittem mielött vettem volna. 3 éves a fiam, valóban amilyen szinten neki dől a bokája nem igényel odafigyelést.

Szupinált cipővel viszont többet ártottam volna, mint amennyit használ. Ugyanis a szupinált tartja a lábát, így nem erősödik neki.


Én elöbb megnézetném 🙂


5#

2022. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jo hogy ezt leirta nagyon szepen koszonom!!! Mindenkepp ortopedushoz elviszem akkor
2022. okt. 3. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

A cipotalpnak 1 centivel hosszabbak kell lennie, mint amekkora a talp maga.

Menj el a gyerekkel egy cipoboltba és próbálj rá egy másik cipőt, abból kiderul jó e vagy sem

2022. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vidd el ortopediara, az a baj, Mo. n folyamatosan dobaloznak a szupinalt cipokkel , es kozben a legtobb gyereknek felesleges, hiszen ahogy fejlodik, ugy alakul a labfej.

Ugyanigy borzaszto artalmas a 'bokafogo cipo', hisz nem a ciponek kell tartani a bokat, hanem a szalagoknak, es pont, annak kell erosodni, amit a magasitott cipok nem hagynak.

Szinten 100 eves berogzodes, amit mar reges reg megcafoltak...

2022. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!