Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyiket vennétek meg?Melyik...

Melyiket vennétek meg?Melyik jobb? Lasocki bakancsot vagy a DDStepet?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Te latod, honnan tudjuk ? Maga a marka meg semmit nem jelent, mindkettobol lehet fazonilag nem jo, szeles, lehet csunya stb.
2022. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Elsőként DD Stepet vásároltam, aztán ki szerettem volna próbálni más márkát, hátha ár-érték arányban nyernék. A Lasocki is nagyon bevált.
2022. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
DD stepet egyszer vettem, 1 nap után dobtam ki.
2022. okt. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dd step.. lasockinálunk 1 hó és szétmegy.. fiamnak szűk is.. persze ez utóbb derült ki, mert elmondani nem tudta amikor prőbáltuk…lányomnak jó lenne, nem télre szokott is kapni, mert nyárra és átmenetre neki sok lábbelije van,..egynek jó.


Ddstepet szeretem, mert könnyű, és mégis meleg..nem ázik be.


Viszont a csizmáit nem kedvelem. Plusz nagyon nehezen kapok olyan mintájút, ami kedvemre való.


Jobban szeretném az egyszerűbb, nem gyerekmintás lábbeliket, de azok sajnos már nem az én penztárcám.

2022. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a D.D. Step-pet ismerem, mindkét gyereknek azt veszünk, mert bevált. Tartós, jó minőségű.
2022. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dd step. Nagyon jó cipői,szandái, csizmái vannak. Lányom is ezt hordja.
2022. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cipői, csizmája DD step volt eddig mindig a lányunknak. Minden szezont tökéletesen kibírtak.

Nyáron szandálja volt Lasocki, az is jól bírta a strapát. De bakancsot télre most is DD Stepet szeretnék venni majd

2022. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!