Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Áprilisban születő babának...

Áprilisban születő babának milyen ruhák kellenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tapasztalt anyukákat kérdezem, vagy akiknek Áprilisi volt a babájuk.

1. Babánk lesz, és elég bizonytalan vagyok a babaruhákat illetően.

Milyen méretből, falytából hány darab szükséges, kell e vastagabb kabát stb.



#babaruha #Áprilisibaba
2022. nov. 4. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem most áprilisban született a lányom. Én mindenből max 10 db-ot vennék az elején 56/62-es méretet. Hosszú nadrág, zokni, pizsama rugi, + 1-2 kis sapi. Mi baba takarót vagy plédet hasznaltunk babakocsiban, nem kabátot vagy overált.
2022. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body kimaradt :)
2022. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két gyerekem áprilisi. Én anno változatos ruhákkal készültem, mert volt mindenféle időjárás: hideg, zimankós szél, egyre melegebb napsütés, ilyen a tavasz. Volt egy vastagabb (de nem téli) overáljuk, amiben sétáltunk, aludtak a babakocsiban, egyébként pedig bent a házban általában hosszúujjú body+lábfejes nadrág kombóban vagy rövidujjú body+hosszúujjú, lábfejes rugiban voltak. Az elején bent vékony sapka, kint picit vastagabb sapka volt rajtuk, de hamar melegre fordult az idő, akkor eggyel kevesebb réteg volt rajtuk.

Én imádtam babaruhákat venni, elég sok ruhával vártam a gyerkőceimet.

Kedvencem volt még a picit vastagabb kötött kardigán, ezt adtam rájuk, amikor már sok volt az overál kintre, de még nem mertem egy rétegben kivinni Őket.

2022. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Április 27-én hóesésben házasodtunk :)
2022. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Második gyerekünk március eleji, már neki se kellett kabát vagy overál. Éppenséggel volt a nagyobbról, de nem adtuk rá, pedig egy héttel a születése előtt még havazott.

Átmeneti polár kezeslábast használtunk csak, plusz (beköthető hordozó)takarót, sapkát. Ezeket se sokat.

2022. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. nov. 10. 17:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!