Tescoban vásárolt 68-as méretű ruha mekkorának felel meg? 68-as overált szeretnék venni lányomnak, tescos F&F márkájú ruháknál az mekkora méretnek felel meg?

Figyelt kérdés

Az észrevettem, hogy vettünk születése előtt pár ruhát tescoban is. Az ott vásárolt 68-as rugi nagyobb, mint a máshol vett 68-as.

62-es ruhák most kezdenek kicsik lenni, ezért szeretnék overálból is venni egyet. Kaptunk egy 68-as overált rokonoktól, de az nem valami vastag, ezért vékonynak találom így télen, ha bejönnek a hidegek. Kisebb overálunk thermos belsejű volt, olyat szeretnék.



2023. jan. 5. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 68-asnak. A tescós ruha méretazonos. Igaz, nagyobb mint a pepcós, kisebb mint a h&m-es, azok viszont nem teljesen méretarányosak.
2023. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbáljuk azt a méretet megvenni. Köszi a gyors választ! :)
2023. jan. 5. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, jól írja #1 kb. a tesco az egyetlen ahol méret azonosak a ruhák.
2023. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is ott érzem legjobbnak a méretezést.
2023. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is az egyik legméretaranyosabb, talan a brendonosokkal egyenlő
2023. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Kinek hogy. Nálunk egyedül a hm a jó, ha úgy nézzük ahogy kitalálták a méretezést:

Adott ruha adott centiig jó. Vékony hosszúak voltak a gyerekeim csecsemőnek. Ff kicsi. Amikor a 74-es hm overál jó volt, az ff 92-es kabát kellett volna, a gyerek meg volt 72 cm 7 kg.

2023. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
6. Nekem is hosszú vékony volt a lányom, h&m-be pont hogy 2x belefért volna olyan bő, a tesco az mindig pontosan passzolt. Ha utána olvasol pl gyk-n, itt is mindenki írja hogy a h&m nagyobb.
2023. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
7, a Tesco pint szélesebb, a vállaról folyton lecsúszott, míg a hm-mel sose volt baj.
2023. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
#8. Szerintem senkinek nem magyarázod meg, akinek van gyereke, hogy a h&m méretarányos és nem bő.
2023. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

A h&m bő?? Mióta? A tesco az bő, de nem a h&m.

Az ff bodyk rövidek és szélesek, míg a h&m mindig sokkal jobban passzolt a kifejezetten sovány gyerekemre is.

Mondjuk ott is van különbség body és body között. A vállnal patentos, combnál húzott bodyk jobbak vékony gyerekre. A nadragokat nem szeretem onnan, azok bők. De a tescos gatyák is. A 92-smes leggings akkor lett jó derékban, amikor máshonnan 110-est hordott. 🤣

2023. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!