Tescoban vásárolt 68-as méretű ruha mekkorának felel meg? 68-as overált szeretnék venni lányomnak, tescos F&F márkájú ruháknál az mekkora méretnek felel meg?

Figyelt kérdés

Az észrevettem, hogy vettünk születése előtt pár ruhát tescoban is. Az ott vásárolt 68-as rugi nagyobb, mint a máshol vett 68-as.

62-es ruhák most kezdenek kicsik lenni, ezért szeretnék overálból is venni egyet. Kaptunk egy 68-as overált rokonoktól, de az nem valami vastag, ezért vékonynak találom így télen, ha bejönnek a hidegek. Kisebb overálunk thermos belsejű volt, olyat szeretnék.



2023. jan. 5. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A h&m nem bő?? Mióta??

88 centis lányom 80-as h&m ruhát hord, derékban vállban IS bő és a hosszában is van még jópár centi.

2023. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Fura. El van mérve az a gyerek.
2023. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs elmérve… 😂 A h&m nagyobb, de ha csak itt gyk-n utána olvasol 10-ből 10 ember ezt írja.
2023. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak a kérdést olvastam, meg az utolsó pár választ.

Hogy jön ide a hm?

Az ff a kérdés.

Az ff hosszra nem nagy. Nagyobb gyerekemre azt vettük, ő jó husi gyerek volt. Az összest eltettem a kicsinek, de rajta rosszult állt, túl bő volt rá, hosszra meg nagyon gyorsan kicsi.

Overált nem vettem az ff-től (pontosabban visszavittem), mert egyrészt nagyon nehéz overáljai vannak, másrészt a 80-as kicsi lett a 73 centis 6 hónaposra. Hm-nek is nehezek az overáljai. Lidl-ös overál jó könnyű és annál vastagabb Mo-ra nem kell.

2023. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14. Hogy jön ide a lidl mikor az ff volt a kérdés? 😂
2023. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül megvettük a picinek a F&F-es overált, 68-as méretben. Nagyon kicsit nagy még neki, de a 62-es meg már feszes lenne, úgyhogy jó lett végül a választott méret. :)
2023. jan. 6. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!