Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol adjátok el a babaruhákat?

Hol adjátok el a babaruhákat?

Figyelt kérdés
56-116ig van 400db ruhám... nem foltos, nem szakadt, nem agyonhasznált, azokat kidobtam. Hol lenne érdemes meghirdetni, hogy vagy teljesen egyben ( ez esetben 100ft-os darabáron) vagy legalább méret szerinti csomagban el tudjam adni? Nagyon foglalja a helyet :D
2023. jan. 11. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*ruczko.hu
2023. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De turis nemigen veszi be.
2023. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én adtam el ruhát de darabonként szépen lefotózták így jobban viték mint csomagban.
2023. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én árulom a ruhákat, legtöbbet facebook csoportokban. Fiú ruhák, szóval direkt ilyet kerestem.

(Helyiben nem igazán adok el semmit, egyszerűen nincs rá kereslet.)


Mindent egyesével fotózok és mérek.

Figyelek, hogy a képek normálisak legyenek, jól láthatóak. Gyűröttet sosem rakok fel. Ha kérnek küldök több fotót is.

Sokszor kérik a méreteket cm-ben, mivel még márkán belül is vannak eltérések és a beleírt méretre sem igazán lehet adni.

Ennek hiányában többször láttam már, hogy elálltak a vásárlástól.


Időigényes, nem is haladok annyira jól, mint szeretném, de sikeresek az eladásaim. Nagyon ritka az, amikor nem tudok valamit eladni.

Szinte mindent postázok, vagy amilyen szállítással kérik, rugalmas vagyok.

Kizárólag hibátlan, szép állapotú ruhákat hirdetek.

Ami mosási bolyhos, töredezett a minta vagy látszik, hogy a mosás miatt engedett a színéből, azt fel szoktam ajánlani ingyen, vagy szállítási díjért. Ezekre is gyorsan lecsapnak.



Amúgy, néha én is veszek használtan, de nem szeretem a fix csomagokat. Tuti nem tetszik a fele, vagy nincs olyanokra szükségem, ami van benne. Igyekszem többet egy helyről venni, de én szeretem kiválasztani.

Esetleg, ami jó pl. body csomag…


Az ár… hát ez változó. Én jóval áron alul szoktam eladni. Van egy amolyan lélektani határom, amennyit én is kiadnék valamiért és eszerint árazok.

Pl. Hiába vettem 12 ezerért újonnan farmert a Zarában, nem fogok elkérni érte 5 ezret.

2023. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hát, én mindent 100-200ftért tettem fel, oda is írtam, látszik a képen is, hogy nincs baja, csak útban van... börzén rengeteget eladtam, de az sajnos majd csak áprilisban lesz erre. Már arra is gondoltam, az a baj, hogy túl olcsó, és azt hiszik, hogy sz.r... :D
2023. jan. 12. 16:35
 16/20 anonim ***** válasza:

Amúgy, könnyen lehet ez is.

Milyen márkákat hirdetsz?

A Next ruhák pl. ezrekért is elmennek, h&m is kapós (pedig azt rendesen le lehet harcolni, tapasztalat…).

F&F-et is szeretem, de az is eléggé elhasználódik. - nem is látom sűrűn h árulják.

GAP, Adidas, Nike is kelendő.

Kedvelt mesefigurák…

Pepco, Sinsay az nem igazán sláger.

2023. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
next, h&m, f&f is van benne bőven, kb 80% külföldről jött (jó barátnőm ott dolgozott és bevásárolt :D )
2023. jan. 12. 19:06
 18/20 anonim ***** válasza:

akkor nem tudom, próbáld drágábban adni, csoportosítsd egy képre az azonos méretű termékeket...

ha fiú ruhák akkor ajánlok egy fb csoportot, de ide nem lehet kiírni a nevét..

én pl. azt most még észrevettem, hogy nagyon keresik a nyári ruhákat, egy próbát megér az is :)

2023. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
csoportosítva van, méretenként :D lányosak :)
2023. jan. 12. 20:55
 20/20 anonim ***** válasza:

nincs több ötletem:)

esetleg ha még nem történt meg, akkor keress kimondottan olyan csoportot, ami lányos anyukáknak van.

2023. jan. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!