Mennyit adnátok használt ruhákért?

Figyelt kérdés

Hibátlan, szép állapotú ruhákra gondolok, nem játszós, foltos, bolyhos stb darabokra.


Nálunk a turi kilőve, iszonyú a felhozatal, de szívesen vennék pl. anyukáktól.


Nem tudom hol keresgéljek, Facebook csoportokban és Marketplacen próbálkoztam eddig, de számomra (?) irreálisan drágán akarnak adni mindent, szinte eredeti áron.


Farmer 4000 Ft

Rövid, hosszú ujjú 2500-3000 Ft

Rövidnadrág 3000-4000 Ft


Ez reális? Lehet velem van a baj, nem vitatom! Csak érdekelne más vélemény is.


Nekem nem kell, hogy márkás legyen, nagyjából fastfashion darabokról van szó… H&M,C&A,F&F stb.

Ja és 134-es méretről van szó.


Én is adtam már el ruhákat, de szerintem semmiért nem kértem 1500 Ft-nál többet…


Ti mennyit adnátok ki egyes darabokért?


2023. jan. 16. 08:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem mész el a Pepcoba? 164-es méretig van farmernadrág kb. 3500 forint. Sinsayről szoktam még rendelni ruhákat. Nekünk se fontos a márka, így tud magának a gyerekem választani ruhát.
2023. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
*áron=adom
2023. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
29%
Én is inkább az a típus vagyok, hogy legyen akkor pepcos, kikes, de új, mint Zara vagy ilyenek használtan.
2023. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csinálok rosszul, de nekünk a Pepcosak szétmennek a mosásban.

Farmerek mondjuk nem, de a pólók… az katasztrófa :(

Pedig 30 fokon mosok.


Sinsay-től rendeltem többször, de ott meg nagyon eltért a méret, meg párszor mást küldtek…. vagy 2 hét után kaptam értesítést, hogy időközben elfogyott valami, ezért nem jön a csomag és vissza is utalták az árát.

2023. jan. 16. 09:43
 15/32 anonim ***** válasza:
52%
Én hol turiban veszem,hol facebook kerületi ingyenes vagy csere csoportban találok szép darabokat és a maradékot újonnan veszem tescóban vagy háda.
2023. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ilyen "nagyobb" gyereknél már nehezebb szép állapotú használt ruhákat kifogni, mint babáknál.

Főleg meg ilyen arany áron nem éri meg. Pedig alapvetően jó dolog lenne átvenni jutányos áron ruhákat, csak hát sokan álomvilágban élnek, hogy majd' ugyanannyiért akar túladni rajtuk, mint amennyiért vette.

2023. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Èn most vettem a kisbabàmnak pàr hasznàlt ruhàt 50-es mèret,amit pàr hètig hasznàlnak.Ezek H&m es ruhàk előtte megnèztem az ùj àràt.Pl.amit èn ùjonnan megvettem 5bodyt 6000ft volt,de a rövid ujjù bodyt màr hasznàltan vettem 2000ftèrt.Vqgy volt 1 szett nagyon tetszett,de sajnos ùjonnan màr nem volt az üzletben,de talàltam hasznàltan 2000ftèrt.Annak az eredeti àra 5000.Megnèzem,hogy kitől vàsàrolok plusz magas hőfokon kimosom ès ràfogom adni a kicsire.

Sokszor làtom èn is különböző csoportokban,hogy egyszerűen felhàborìtò,hogy tùlvannak àrazva olyan ruhàk,amiket màr nem vennènk fel.Vagy keveset hasznàlt cipő,aminek az orra lekopva.🙄🙈🤣Elhiszem,hogy mindenki pènzből èl,de azèrt ne akarjanak minden sza.rt eladni.

2023. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem 300 forintokert sem vették meg a baba ruhákat pedig volt olyan ami teljesen új volt.
2023. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

18-as

Harom honapja probalom elajandekozni az uj,alig vagy egyaltalan nem hasznalt kisfius baba ruhakat.senkinek nem kell

2023. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%
1-es hol vasarolsz? Takkoban 15-20 e ft egy noi farmer. Es csak takko. Semmi extra márka 😅🤣 5 e ft ert szerintem mar a kinaiban sincs.
2023. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!