Mennyit adnátok használt ruhákért?

Figyelt kérdés

Hibátlan, szép állapotú ruhákra gondolok, nem játszós, foltos, bolyhos stb darabokra.


Nálunk a turi kilőve, iszonyú a felhozatal, de szívesen vennék pl. anyukáktól.


Nem tudom hol keresgéljek, Facebook csoportokban és Marketplacen próbálkoztam eddig, de számomra (?) irreálisan drágán akarnak adni mindent, szinte eredeti áron.


Farmer 4000 Ft

Rövid, hosszú ujjú 2500-3000 Ft

Rövidnadrág 3000-4000 Ft


Ez reális? Lehet velem van a baj, nem vitatom! Csak érdekelne más vélemény is.


Nekem nem kell, hogy márkás legyen, nagyjából fastfashion darabokról van szó… H&M,C&A,F&F stb.

Ja és 134-es méretről van szó.


Én is adtam már el ruhákat, de szerintem semmiért nem kértem 1500 Ft-nál többet…


Ti mennyit adnátok ki egyes darabokért?


2023. jan. 16. 08:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ruhacsomagokat nézegetnék, de ott nagyon változó a ruhák állapota, viszont néhány ezerért is ki lehet fogni jókat. Turkálóval szintén nincs bajom. Most épp nincs ilyen gondunk, mert anyósomék egyik családi barátja hosszú ideje próbálta eladományozni/ajándékozni a gyerekruháit, de a kutyának nem kellett, úgyhogy amikor megtudta, hogy nekünk nincs bajunk a használt ruhákkal, felajánlotta nekünk. Persze, 3 gyerek után akadtak játszósak is, de van köztük sok jó állapotú is. Emellett van a környékünkön évente kétszer ruhacsere, ahol ki lehet fogni jó gyerek- és felnőtt ruhákat, mi is szoktunk vinni. A Pepco-s ruhákkal nincs jó tapasztalatom, mivel nem egy gyereket tervezünk és remélhetőleg a családban másnál is lesz még baba, ezért inkább a használt de jobbféle.
2023. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Adományboltba járok,most is jött friss ruha 100 ft/db.

[link]

2023. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!