Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor kezdjem el kimosni és...

Harmat001 kérdése:

Mikor kezdjem el kimosni és kivasalni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
32 hetes kismama vagyok és gondolkoztam rajta hogy elkéne kezdeni kimosni és kivasalni a gyerekruhákat amit teszek a kórházi csomagba legalább. Korai elkezdeni? Ti mikor fogtatok neki?
2023. febr. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 hetesen kezdtem, de neked sem korai. Egyrészt, nem tudhatod, pár hét múlva mennyire leszel fitt ehhez.

Nyugodtan állj neki, ha úgy érzed, már nem korai neked sem.

2023. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály, csinálod,amikor akarod. Én 30. hét előtt elkezdtem, akkor gyűlt fel annyi ruha, ami kitett egy adag mosást. Aztán folyamatosan csináltam, ha vettem/kaptunk valamit.
2023. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csinálod amikor akarod
2023. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 28 hetesen álltam neki, de csak azért, mert 23. héttől nyitott volt a méhszáj, ha előbb érkezne készen legyek.

34+1 vagyok, még egyben.

Mindene ki van mosva, vasalva de az ágyneműt pl. nem húztam fel, a pelenkázó lap, babaöböl stb ki van mosva, de a zsákjában van minden, illetve letakarva, hogy ne porosodjon.

Ha kihúzzuk a 38.hétig akkor azért majd felhúzom az ágyneműket, ha időközben megszülnék akkor anyukám felhúzza neki, mire hazaérünk.

2023. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!