Szerintetek furcsa ez?

Figyelt kérdés
Szeretem nézegetni a babaruhákat úgy hogy még pár évig nem szeretnék babát szerintetek gáz vagy baj?
2023. febr. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nincs semmi gáz vagy baj abban, ha valaki szereti nézegetni a babaruhákat, még akkor sem, ha jelenleg nem szeretne babát. Mindenki más dolgokat szerethet, és ez a szenvedély a te személyiséged része. A lényeg az, hogy boldog legyél azzal, amit csinálsz, és ne okozzon neked kárt vagy stresszt. Ha szereted nézegetni a babaruhákat, akkor folytasd ezt a hobbit, ha pedig egyszer szeretnél babát, akkor az akkor jön el. Fontos, hogy figyelj magadra és az érzéseidre, és tegyél meg mindent, ami segít boldog lenni.
2023. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez álmodozásnak is betudható. Meg a babaruhák cukik.
2023. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mindenkj csinálja ha tervben van valamikor a jövőben egy kisbaba. Mi 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5 évig védekeztünk, az elejétől kezdve tudtuk, hogy fogunk majd családot alapítani, ha eljön az ideje és minden feltétel adott. Már évekkel ezelőtt is vásárlások alkalmával nézegettük a kisruhákat milyen aranyosak, és hogy majd milyen kis világi aranyos lesz egsszer a gyermekünk. Nincs ebben semmi rossz dolog, sem fura.
2023. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal, amikor együtt vásároltunk, mindig megálltunk olvadozni a Pepcoban a kis lajháros bodykon (vagy ami volt). Én egyszer vettem is egyet, ráadtam a nyulamra. A két patent között pont kifért a farka, nagyon cuki volt. :D.

Azóta 8 hónapos a lányom, és már nem töltök el órákat azzal, hogy milyen babaruhákat vegyek. Csak valami, ami jó rá, praktikus, normálisan néz ki. Addig foglalkozz a kis ruhákkal, amíg érdekel. Lehet, hogy mire aktuális lesz, túl fáradt leszel hozzá. :)

2023. febr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!