Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pepco-s zokni, benne maradt a...

Pepco-s zokni, benne maradt a lopásgátló?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam több dolgot. Itthon vettem észre, hogy egy 600 Ft-os gyerek zokniban benne maradt a lopásgátló. Több mint 80 km-re lakok, legközelebb csak 2 hónap múlva megyek. Blokkot eltettem, ciki lenne 2 hónap múlva visszamenni? Az útiköltségem többe kerül, mint az a két darab zokni.
2023. febr. 13. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nem tudják leszedni? Én bemennék bármelyik üzletbe, elmesélném, hogy mi a helyzet, megmutatnám a blokkot, hátha ők is le tudják szedni.
2023. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Csípőfogóval le tudod szedni.
2023. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Másik boltjuk sincs a közelben?

Kendővel én is jártam így, csak nekem egyszerűbb volt, mert 5 perc sétára lakom az üzlettől.

2023. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csípőfogot nem ajánlom. Nekem múltkor 4 bugyiban maradt benne, Székesfehérváron vettem, ezért nem utaztam vissza. Ráadásul a blokkot se találtuk meg. A négyből három kilyukadt, amikor fogóval próbáltuk kiszedni.
2023. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
erős mágnessel lehet leszedni
2023. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"ciki lenne 2 hónap múlva visszamenni?"


Dehogy. Viszont ha tényleg nem lesz jobb megoldás, hívd fel a Pepcót vagy írj nekik e-mailt (csatolva a blokkról egy képet + a termékről), magyarázd el a helyzetet, aztán hacsak ők nem találnak ki jobbat, még most beszéld le, hogy akkor te előreláthatóan x idő múlva tudsz majd menni az adott boltjukba, szóval hogy legyen náluk rögzítve az eset. Így visszaellenőrizhető lesz később is, hogy te a vásárlás után nem sokkal ezt jelezted, tehát nem egy frissen elcsórt zoknit akarsz ilyen trükkel kivinni az üzletükből.

2023. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Ne legyel mar ilyen eletkeptelen, a lopasgatlo lapos reszet szetfeszited egy csavarhuzoval es szetesik az egesz.
2023. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

#7

Ja, az életképtelen, aki nem profi abban, hogy kell szétszedni egy áruvédelmi eszközt. 🙄

2023. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
#8 en is jartam mar igy, siman rajtafelejtette a szerencsetlen diakmunkas kislany a 6-8 tetel kozul az egyiken, a kapu meg sz.rt ra (nesze neked vedelem). Nyilvan nem fogom visszavinni az uzletbe azt az egy darabot es nyilvan nincs hozza specko magnesem amivel szet lehet kapni roncsolas nelkul, de egy ocska muanyagdarabot csavarhuzoval szetfesziteni nem pilotavizsgas mutatvany es nem kell hozza lehuzni 15 evet Sopronkohidan se.
2023. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Dobd le erősen betonra,szét fog esni😊
2023. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!