Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan pakoljam el a babaruhát...

Hogyan pakoljam el a babaruhát úgy, hogy amikor majd rá adom ne legyen gyűrödt?

Figyelt kérdés
Ti hogyan csináljátok? Mielőtt elrakom, kivasalom. Utána nem szeretném vasalgatni.

#babaruha #készülődés #hajtogatás #Harmadik trimeszter vége
2023. febr. 17. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak kiábrándítani, de mindenki le fogja sz.rni magasról, hogy van-e gyűrődés a gyerekruhán, örülsz majd, ha nem folyik ki a pelenkából napi 5x a kaki, nem bukja le, és foltmentesen veszed le róla a nap végén. Amúgy a bodyk meg a rugik nem is gyűrődős anyagból készülnek, hajtogasd össze és tedd be szekrénybe, kész. Ha annyira aggódsz, tárold őket kis vállfán lógatva, egyszer egy youtube videóban láttam ilyet.
2023. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Ami szoknyás vagy extra gyűrődő azt én vállfára raktam és felakasztottam. Ami sima ruha azt még csak simán összehajtottam és ment a fiókba, nem lett gyűrött ha nem pakoltam sokat egymásra. Vagy lehet felhengergetve is tárolni, van aki úgy szokta.
2023. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogsz vele akkor foglalkozni, még ha modt azt is gondolod . Először nagy lesz rá úgyis minden ruha, aztán ahogy mocorog gyűrődni fog. Felesleges vasalgatni szerintem. Sose vasalok (felnőtt ruhákból is csak az ingeket), de nem néz ki semmi gyűröttnek.
2023. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sajnálom. 😕
2023. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományos vasalásnak babruhánál csak fertőtlenítő funkciója van, nem azért "kell" vasalni, hogy ne legyen gyűrött.

De a baba amúgy is csak vagy feküdni fog vagy kézben lesz. Olyat adj rá, ami kényelmes neki, és amikor ölbe veszed, nem megy fel a nyakába minden a derekáról. Ezek meg a pamut anyagú rugdalózók, amik értelemszerűen kisimulnak, amint felveszi (kb. mint egy testhez álló póló, hogy el tudd képzelni). Kis inget, szoknyát... stb., amit érdemes lenne vasalni gyűrődés miatt, szerintem felesleges is babákra adni.

2023. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A babaruhát azért vasalják, hogy fertőtlenítsék. Bár a mai mosószerek mellett már ez sem annyira szükséges. A legtöbb ruha nem gyűrődő anyagból van. Egy átlag babának csak néhány olyan csinosabb ruhája van esetleg, ami gyűrődősebb, ezeket lehet vállfán tartani.
2023. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Es nem tudom ti hogy vagytok vele, de en vasalni is csak egyszer vasaltam a babara...szules elott.😂😂

Utana egyszeruen nem volt erom.

2023. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek vasalni ezért szoktam, de ha nincs kedvem azért sokszor kimarad és nem lesznek különösen gyurottek anélkül se.
2023. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szülés elött vasaltam ki a baba ruhát,és szépen összehajtva betetem szekrėnybe és nem lettek gyürötek .
2023. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!