Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kinőtt babaruhákat, hogyan...

Kinőtt babaruhákat, hogyan teszitek el későbbre, úgy hogy a következő babának is jó legyen majd? Kint tárolnák…

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyósoméknál van egy szoba, amit nem használnak, oda van szortírozva. Szezononként teszem el zsákokba, mindre ráírom, hogy mi van benne, pl. 68-72 nyári ruhák, 86-92 pólók-nadrágok-zoknik. A kinti tároláshoz nem tudok hozzászólni (fészerben/faházban tárolnátok?), nyilván valahogy meg kell oldani, hogy ne kapjanak vizet, párát, de gumis dolgoknak, mint a harisnya, lehet, hogy nem tesz jót a hideg.
2023. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Kinnt tönkremegy
2023. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinn tároltuk egy alsó épületben, van benn egy régi nagy szekrény, abba pakoltam lezárható nagy műanyag tárolódobozokban.
2023. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekbe avakuumis, porszívó al kiszivhato zsákokba rakom, számozás szerint. Így nem foglal annyi helyet.
2023. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 4. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyrészt méretenként külön, porszívóval leszívható zsákokban vannak a padláson, mert így kevesebb helyet foglalnak... amíg nem kezd el a zsák ereszteni. Kisebb részt kartondobozban, ami több hely, de jobban lehet pakolni. A ruhák egy részét ismerőstől kaptuk, aki kinti garázsban tárolta, amivel nem lett volna alapvetően gond, ha a macska nem jön rá, hogy tudja befészkelni magát a ruhák közé. Nem volt nagy élmény a szőrtelenítés.
2023. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk padlásra vannak felrakva, méret szerint. Ikeas műanyag tárolókat vettem hozzá, amik jól zárhatók, később más kerül majd bele.
2023. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak vákumzsákban, a műanyag dobozokkal szívtam, sárgák lettek.
2023. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám padláson tartotta a baba és gyerek méretű ruháinkat. Azok is jó állapotban megmaradtak. Ezt folytattam én is. Kartondobozba raktam a kinőtt ruhákat, méretet ráírtam a dobozra és felvittem a padlásra. Kartondobozok alatt van egy nagyobb műanyag lap. Nem tudom, hogy ez jelent-e akármit a dobozoknak, de nálunk ez megszokás, ezért ezek is így lettek felrakva.

Akár, ha lenne második babánk vagy bátyámnak lenne idővel családja, még jól jöhetnek azok a ruhák.

2023. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 creativus ***** válasza:
69%

A padláson ugyan el tud állni, de ha helyette nem adjuk át környezetünknek (rokonok, ismerősök), akkor többnyire elfelejtésre kerül, és mire elővesszük valakinek, addigra a kiválogatásából már alig marad használható az elavultsága miatt.

Ám most - feltehetőleg egy új korszak jön - amelyben az elavulásnak kisebb szerepe lesz, sőt több gyerek is születik majd (ha nem akkor a napjainkban összeomló nyugati társadalmak elérik a végórájukat). Tehát - talán - mégis érdemes tárolni.

2023. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!