Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szandálnál ez kicsinek számít?...

Szandálnál ez kicsinek számít? Nyárra ez jó lesz?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 3 éves a lányom, most rendeltem neki egy alkalomra való divatszandált a H&M-ből. Álomszép. ( [link]


Most 24-25-ös a lába. Ebből a szandálból már 25 és 26 között vacilálok. A 25-ös pont most jó, a nagy lábujja végigéri a szandált majdnem, ha járkál benne, állásban kb 1-1,5 cm-rel hosszabb kb a talpa. A 26-osban elveszik minden lábujja, de a nagylábujját nézve az lenne a jó méret.


Ti megtartanátok a kisebbet vagy inkább a nagyobbat? Utóbbiban csak a nagylábujja látszik ki a pánt alól.



2023. ápr. 26. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbet, a nagyobb egyertelmuen tul nagy, ne essen mar el benne.
2023. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én idénycipőt csak akkor veszek, amikor használni kezdi, mert az a tapasztalatom, hogy a gyerekek lába rapszodikusan nő. Az egyik cipőt 4 hónapig hordja, a másik 3 hét után rövid a lábára. Ennyire előre nem tudnám megjósolni, jó lesz-e, lötyög vagy átnövi. 2 gyerekem van, mindháromra volt már példa. Szerintem várj még a nyári szandival.
2023. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!