Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött babára 68-as overál...

Újszülött babára 68-as overál használhatatlan lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapvetően 56-osban kellene gondolkodni, esetleg 62, ha nagy baba lenne, de írom, mi a dilemma. :) A kisbabám november végén fog születni, amikor is már elég hideg lesz, és kinéztem neki egy bundás overált. Ebben tervezném hazahozni a kórházból, majd jó lenne, ha a téli nagy hidegekben ezt minél tovább tudnánk használni. Emiatt gondoltam 68-asra, de abban egy újszülött nagyon elveszne, és nem tölti be így a funkcióját? Vegyek inkább 62-eset?
2023. aug. 15. 15:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Ja bocsi, azt kihagytam a 10-es valaszombol, hogy hasznalni nyilvan tudod a nagyobbat is. Egyedul ami engem zavart nagyon es nem ereztem biztonsagosnak, hogy mivel nagy volt a kisfiamra az overal, ezert belecsuszott es folyton huzogatnom kellett hazafele, hogy kilogjon az arca a ruhabol.


Na en emiatt nem vennek tul nagyot, mert azert ez veszelyes, nem kap levegot ha belecsuszik es pont nem figyelsz.

2023. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az en gyerekem januarban szuletett, es az 56-os overal is oriasi volt ra meg 1,5 honaposan is. Biztos nem vennek 56-osnal nagyobbat. Ha H&M, akkor 50-est.
2023. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Novemberi a lányom, 51 centivel született, 68-as téli monello csillagot vettem neki elsőre. A kezdetektől azt használtam, eleinte kicsit nagy volt, de a szezont már nem bírta ki, kellett a nagyobb.
2023. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Az én 4 kilós 58 centis lányom 56ost hordott. Szintén november végén. Ama 68 túl nagy. :) Akkor már inkább 62. De ha átlagos méretű babad lesz akkor abban isbel fog veszni majd. Szerintem elég az 56
2023. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lesz szerintem is, és ezt úgy írom hogy tényleg nagy babám volt. Kisfiam 4500 g és 58 cm-rel született, és jók voltak rá az 56-os ruhák pár hétig, utána kezdett el 62-est hordani. Az kitartott kb 2 hónapig, olyan 3 hónaposan kezdett el 68-ast hordani. Szóval nagy babának is nagy a 68-as eleinte. :)
2023. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Biztos a sok 2000grammos kiscica meretű babák anyukái lepontoznak, mert már 4 hónaposan 70 cm a fiam. Minden baba más, nem tudom miért kell az én tapasztalatom lepontozni. Vannak nagy babák is nem csak kicsik..
2023. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

Miert lenne kirivo egy 4 honapos 70 centis baba? :D Kisfiam is 4 hos, 68 centi. Sztm nagyjabol ennyi az atlag ilyenkor, 62-70 centi kozott valahol, nyilvan mert minden baba mas, ugyhogy tok normalis.


Nem tudom melyik valaszt irtad elozoleg, amit lepontoztak, de nem hiszem, hogy emiatt. Meg azert annyira a pontozast se kell komolyan venni :)

2023. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam 57 centivel született, igaz nyáron. Mondjul ahhoz képest nem olyan őrült nagy súllyal, 3700 gramm volt. Az 56-os bodykat talán 2-3 hétig tudtam ráadni, ahogy elkezdett gömbölyödni, már feszültek. De a 62-esek még sokáig jók voltak utána, és egy átlagos baba kb 5 centivel kisebb, mint ő volt. Szerintem se vegyél 68-ast, 62 jó lesz.
2023. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
igen, használhatatlan és veszélyes. ugyanakkor valószínűleg hamar belenő, mire elég jól lesztek a rendszeres sétához, szerintem már jó lesz, hacsak nem H&M, az nagyobb méretezés. persze ez sem biztos. én megvenném a 68-ast, de hazahozni vennék másikat olcsón, vagy inkább kérnék, ha van kitől
2023. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

19-es, marmint te most azt mondod, hogy a baba minimum 2-3, akar 4 honapos lesz, mire rendszeresen elkezdenek setalni? :D

Ugye ez nem komoly?

Mert kb addigra fog belenoni.


A friss levego kell mindenkinek. Nyugodtan lehet menni rendszeresen setalni, ha az idojaras engedi, mar egeszen koran is.

Nem kell bent kuksolni heteket.

2023. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!