Az overál alá kell kabát?

Figyelt kérdés

Van egy kezes-lábas téli overál 2 évesemre. Viszont nem tűnik annyira melegnek. Ilyen átmeneti szteppelt pufikabát szerű anyag.

Ez alá szoktak egy vékonyabb kabátot adni? Vagy csak én gondolom túl és rétegesen felöltözve meleg pulcsiban nem fog fázni benne a gyerek?



2022. nov. 22. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell, elég egy trikót body meg egy vastagabb pulcsi. Meg se tudna benne mozdulni.
2022. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Ha olyan hideg van, rendes vastag, télikabát minőségű overált adj rá.

Amiről írsz, az ilyen őszi/tavaszi lesz.

Nem, nem öltöztetjük alá rétegesen a gyereket, nem múmiát akarok, hanem kezét-lábát mozgatni tudó gyereket.

2022. nov. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű nem téli. Anyu vette, mert tudta, hogy ilyet vadászok. Tök jó lenne, csak nem bélelt, de talán most még elmegy melegebb ruhával alatta.
2022. nov. 22. 06:22
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
A lidl-ös például elég vékony, mégis elég volt alá egy body és egy harisnya. Pulóverrel elveszett volna a lényeg, hogy rendesen mozoghasson.
2022. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy vékonyabb pulcsi elég alá, mert egy nagy vastag pulcsiban nem tudná mozogni és utalna az egészet.
2022. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy öltöztetem, hogy hosszú body, nadrág, pulcsi, mellény, overál. Ha olyan hideg van, dupla pulcsi. Nem zavarja, tud mozogni. A mellény olyan anyag, mint a pulcsi.
2022. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!