Most 69 cm a kisfiam, 4.5 hónapos,télre mekkora overálra lesz szükségünk a h&m-ből? Most van akció + kuponom.

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi, gazdaságosabb lenne most megvennem. Köszönöm

2023. aug. 17. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 80-asat vennék
2023. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam. 😁
2023. aug. 17. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem mernék előre vásárolni,sose vettem semmit,mert ez így nagyon lutri
2023. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis szerencsével 4 hónap múlva rá tudod adni. Simán lehet, hogy januárban vehetsz neki egy újat, mert ezt kinövi. Akkor meg már nem lesz gazdaságos, gondold meg. A H&M hosszra elég nagy szokott lenni, lehet elég lesz a 80-as, de függ attól is, hogy milyen alkatú a babád, és mennyire akarod aláöltöztetni.
2023. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

8kg. Elég nagy baba és alá is szeretem öltöztetni, igényli. Itthon pl 23 fokban hosszújjú bodyban van, 24.5 felett adok rá csak rövid ujjút, rövid nacit 25 felett. Lehet ez az én hülyeségem, de akkor nem hideg a kis keze, karja, orra. 😊


Nem merem megrendelni, azt sem gondoltam volna, hogy 4 hónaposan ilyen nagy lesz..

2023. aug. 17. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem lehet előre tudni, hogy mekkora lesz tèlen. Esetleg olcsòn de jòt (haha) vehetnèl használtat több mèretben. Aki ilyenkor arulja biztos olcsón adja.
2023. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

74-eset vennék, de október előtt semmit..

Lehetetlen megmondani


Lehet a 80-as is éppen jó lesz

2023. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En most 74-eset vettem elso korben, de ez nem kifejezetten brutal vastag teli, csak atmeneti.

Vintedrol vettem 1500-ert, szoval azt se banom, ha pont kinovi, nem vesztettem vele sokat. Erdemes szerintem korulnezni ott is, jo cuccokat ki lehet fogni potom penzert.

Kisfiam mondjuk azert egy picit kisebb, o is 4,5 honapos, 65 centi.

De isten tudja, hogy milyen gyorsan es mennyit fog noni, lehetetlen megjosolni naluk :D

2023. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az akció miatt ne vásárolj előre, a H&M elég gyakran akciózik.
2023. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Magasságra a fiam is kb.ekkora bolt tavaly ősz elején. Súlyra nem, a súlya kevesebb volt. Én megvettem a 80-as H&M overált télre. Aztán adtam is el, és vettem egy 74-est. A 80-as konkrétan akkora volt, hogy elveszett benne. Használtan vettem mindkettőt H&M csoportban. Így a 80-ast ugyanannyiért adtam el, mint amennyiért vettem, a postát buktam csak rajta.

Most majd a 74-est is szerintem ugyanolyan áron tudom majd eladni, amennyiért vettem.

Hozzáteszem, volt egy 74-es átmeneti overálunk. Na igazából azzal húztuk ki a telet. A téli overál talán 3x volt rajta. Az átmeneti meg folyamatosan használatban volt. Tél végére hosszra kicsi lett, de mivel a lábrésze felhajtható volt, így onnantól cipővel adtam rá, így bőven kihúztuk vele a szezont. :)

Ennyire előre szerintem ne vásárolj. És a H&M ruhák mérete tényleg nagyobb általában. Szóval várj még szerintem egyelőre.

2023. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!