Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Januári babának 1, 1.5, vagy...

Whatshername kérdése:

Januári babának 1, 1.5, vagy 2.5 togos hálózsák?

Figyelt kérdés

Január elejére várjuk a babát. Második emeleti panellakásban lakunk, télen, fűtés nélkül, csukott ablaknál stabilan 23-24 °C körül van a hőmérséklet. Ebben az esetben 1, 1.5, vagy 2.5 togos hálózsák a megfelelő egy újszülött számára? A 2.5-ös nem túl vastag?

Tudom, egyéni igényekkel bír minden baba, de azért legalább egyet szeretnék előre beszerezni.

Köszönöm a segítséget, tapasztal-megosztást!



2023. szept. 4. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En ilyesmi tablazatok alapjan probalom beloni mindig, hogy legyen ez a halozsakos tema:


[link]


Bar en megmondom oszinten, hogy az ujszulottemet inkabb csak betakartam, kb 1,5 honapos koraig meg se mozdult ejszaka, szoval nem rugta le, nem huzta a fejere.

A hatezer ejszakai szoptatas es pelenkacsere miatt nekem ez igy volt praktikus. Kesobb valtottam csak halozsakra.

2023. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz nekem is csak első baba lesz, de én panelba csak vékonyat fogok venni (1-est).


Ha belegondolok, hogy ahol eddig családi házban/ konvektoros tégla lakásban jártam áprilisban hidegebb volt, mint nálunk a tél legesleghidegebb napjain tuti nem fog kelleni a vastag téli hálózsák.

2023. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, azt azert ajanlom, hogy kettot vegyetek a halozsakbol. Elofordulhatnak kakis-pisis balesetek es akkor jo ha van pot.

Ezt mar en is megtanultam, azota mindig kettot veszek 🤣

De erdemes pl vinteden is korulnezni, gyorsan kinovik a kisebb mereteket, szepeket lehet talalni hasznaltan is.

2023. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ne oltoztesd tul, mint a magyarok altalaban.

Egyreszt eletveszelyes szamukra ha bemelegszenek, masreszt nulla immunrendszere lesz -ezert beteg mindig Mo.-n az egesz ovoda.


Nezz Nyugat Europai tablazatokat.


23-24 fokban rovid body , es 1 togos halozsak.


[link]

2023. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1 szerintem.

2,5-es nagyon vastag, mi vettünk 21-22 fokos szobába de még abban is melege volt a babának. 1,5-est használtunk végül.

2023. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, különösen a hasznosak ezek a táblázatok! :)
2023. szept. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!