Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan tudnék úgy segíteni...

Hogyan tudnék úgy segíteni rászorulónak babaruhával/holmival hogy ténylegesen rászoruló kapja?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha szembe jönne velem az általam segítségként eljuttatott holmi hirdetése. Beléptem segítő fb csoportokba, de olyan soknál írják hogy megélhetésiek meg kamu, hogy elbizonytalanodtam hogyan lehetne kiszűrni ezeket.

#segítségnyújtás #rászoruló #nem megélhetési csalók #amim van szívesen odaadnám
2023. okt. 5. 11:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végül egy részét védőnőkhöz vittem, 7 csomag gazdáját pedig profil alapján választottam ki ingyen vihetős csoportból.

Zöme úgy gondolom jó helyre került az ország több pontjára küldtem, talán 2 volt amin utólag elgondolkodtam mert kissé olyan érzésem volt hogy a kisujjam nyújtom de a karom kéne...

Mindenesetre most születik egy jó ismerősnél baba, úgyhogy a többit oda szánom.

Köszönöm az ötleteiteket, sokat segítettetek.

dec. 29. 23:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!