Milyen ruhát adtok ma egy totyogósra kintre?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom és muszáj minden nap menni sétálni, mert borzasztó sok energia van benne. Van vízálló, polár bélésű overálunk, azt gondoltam külső rétegnek, de mit adjak alá? Hosszú body és harisnya elég, vagy adjak alá pulcsit és melegítő nadrágot is? Ezeken kívül sapit és gumicsizmát gondoltam. 9-kor és 4-kor szoktunk menni sétálni, akkor 12 fokok lesznek nálunk. Nyilván figyelem, hogy melege lesz/fázik - e, de valamiből ki kell indulni. Köszönöm, ha segítesz!
2023. okt. 15. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Sok. A polár bélelt overál alá a sima body leggings is bőven elég.

Amit leírtál azt 0 fokban adnám. Illetve akkor se, mert akkor kapna vastagabb overált és az alá a benti vékony ruhát.

2023. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Még nem tudom, hogy milyen idő lesz ma...

Az alapján, hogy lehűlést jósoltak (ami nem biztos, hogy már reggel ideér, napon lehet meleg még, de vegyük úgy, hogy tizenpárfok lesz), én a softshell overált gondoltam, alá vékonyabb/vastagabb melegítőnadrág, body, pulcsi vagy hosszúujjú póló, esetleg mindkettő.

2023. okt. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Leggings, rövid body és úgy az aldis belül béléses vízálló overálban, gumicsizmában mentünk fél órája át a boltba. Mire hazaértünk (kb fél óra alatt fordultunk meg), le volt izzadva a háta, vizes volt a ruhája.


Délelött ha nem esik és megyünk ki, marad a nadrág/pulcsi/gumicselló. Ba vizes lesz, majd átöltöztetem.

2023. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt 12 fok van


Vékony body

Vékony pulcsi (mert a boltban kicipzározom majd az overált)

Soft shell overál

Cipő

Sapi

2023. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a leggins lemaradt.


Ha nem mennénk be a boltba akkor csak 1 hosszú ujjú body és leggins lenne az overál alatt

2023. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A body, leggings és Lidls vízálló overál végül működött.
2023. okt. 16. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!