Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az ünneplő ruhát a te gyerekei...

Az ünneplő ruhát a te gyerekeid is kínzásnak élik meg?

Figyelt kérdés

nov. 10. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is annak élem meg. :D
nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs az a gyerek, aki szeretne ünneplőben lenni. Ez lényegében egy sok évig tartó szoktatás.
nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Felnött ként is kínzás
nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Én utáltam gyerekkoromban. Őszintén szólva most sem szeretem.

N

nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Én mai napig utálom 45N
nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy 5 éves fiam és egy 3 éves lányom van, mindketten szeretnek kiöltözni, de a kisfiam éppen a legutóbbi ünnepnél mondta, hogy csokornyakkendőt már nem kér.
nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a 3 eves letepte az inget magarol. Most karacsonyos felsot vettem.de a fotozasra a fekete farmerhoz ketten fogtuk le, megse allhat oda melegitoben. Szoval igen, kinzas. A lanyok jobban szeretnek illegni, billegni,ugy figyeltem meg :)
nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ez szerintem attól is függ, hogy milyen az az ünneplő. A gyerekekre egy csomó kényelmes szép ruhát gyártanak. Olyat adok rájuk, nem olyat, amiben mozogni is alig lehet. Lányomnak az iskolai ünneplője is kényelmes, mert a felső egy puha pamut galléros póló, ami az iskola címerét viseli.
nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Nem. Miért lenne kínzás? Az enyéimnek természetes. Igaz, mind a 2 fiú.
nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"a fekete farmerhoz ketten fogtuk le"


Ez de beteg! Kapható nagyon puha anyagú, gumis derekú ún. jogger farmer is. Nem jobb lett volna?

nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!