Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az ünneplő ruhát a te gyerekei...

Az ünneplő ruhát a te gyerekeid is kínzásnak élik meg?

Figyelt kérdés

2023. nov. 10. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam, sőt még mindig utálom. Bezzeg az öcsém kifejezetten szeretett kiöltözni. Egyénfüggő, persze lehet hogy a fiúk gyakrabban utálják, de nem törvényszerű.
2023. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Vannak kényelmes ruhák is, amik szépek, ünnepségre megfelelőek.

Szeretnek “csinosak” lenni.

Fiam is szereti pl. az inget, 5 lesz, de korábban sem volt vele gondja, nem akadályozta semmiben. Farmereket is szereti.

Miért lenne kín?

2023. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem kínzom vele. Fekete leggings és egy kényelmes anyagú egyszerű blúz fekete sportcipővel. Soha nem szólt érte senki hogy nem elég ünneplős pedig már hetedikes. :) Farmert nem hord, ha hordana akkor az is megfelelne.
2023. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Fiamat nem zavarta. Most 16 és szívesen öltözik öltonybe 🙂

Lányom 6 éves, ő is szereti az ünneplőt, csak az a fránya harisnya ne lenne! 😃

2023. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

milyen idös a gyerek? bölcsibe,oviba csak szép ruha volt a kérés az óvonőktöl az meg rengeteg van .

iskolába volt fekete szoknya fehér bluz fekete cipö ,na kibirta lányom igaz csak 3 osztåly feléig hordott ha kellet ilyet ,azota nem mert jelenlegi lakhelyünkön nincs semmi ilyen követelmény .

2023. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3,5, kis korától kezdve farmert kb minden nap hord, inget is gyakran. Sose élte meg kínzásnak. Szívesen hord nyakkendőt, csinos mellényt, inget, farmert bármit.
2023. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem hordják. Azért mindi gmegkérdezem, hogy mehet-e az ünneplő, vegyünk-e, de feleslegesen. És hát meg is értem, miért gondolná át, amikor sok éve rájött, hogy az rossz, és köszöni de nem neki való.
2023. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A lányom 7 éves. Együtt választottuk az ünneplőjét, vigyáztam, hogy puha, kényelmes legyen. Szereti.
2023. nov. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem, dehogy gondolják kínzásnak. Egészen kicsi koruk óta szoktatom rá őket, és máig minden alkalmat kihasználok, mikor úgy lehetnek, és akkor meg is kérem, hogy legyenek abban.


Így megszokták, nem hisztiznek miatta, elvannak benne és szívesen is viselik. 16 éves a lányom, 13 a fiam most.

2023. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem az,én fiam simán felvesz inget,nyakkendőt,farmert.
2023. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!