Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mosható pelus: milyen gyakran...

Mosható pelus: milyen gyakran cserélitek, mennyi idő alatt szárad meg a betét?

Figyelt kérdés
Tudom, fajtafüggő. 5 rétegű szénszálas bambusz betétet vettem, mikroszálas anyagú.

nov. 16. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
nov. 16. 18:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

En 2 orankent cserelem, valahogy igy erzem jonak. Neha 3-4 ha pont alszik is kozben vagy megyunk valahova es igy jon ki a lepes, de torekszem a gyakoribb cserere.


Ejszakara eldobhatosat kap, mert nem talaltam meg egyszeruen azt a szettet, ami kibirna 9-10 orat.


Most pont ezt a szenszalas betetet hasznaljuk mi is, + megy ra egy mikroszalas betet (mioboost) es zsebes pelenka (7 honapos baba).

Nagyjabol 2 nap alatt szarad meg, nyaron 1 vagy kevesebb, ha kirakom a napra.

nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szuper :) ezt a szénszálasat lehet szárítógépben szárítani? Nem láttam hogy ne lehetne.

Egyébként az enyém már 1 éves :)

nov. 16. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmeletileg csak neha lehetne betenni, mert a bambusz nem annyira szereti. En meg nem mertem betenni, szeretnem majd egy masodik babanal is hasznalni ezeket a szetteket, nem kiserletezek. 😅

Ugye annyi tortenhet vele, hogy hamarabb elveszti a nedvszivo kepesseget.

nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A kettes tökéletesen leírta, amit írnék, emiatt csak a szárítógép részhez szolnek hozzá.

Bambusz betéteket kaptunk rokonságból, két gyermek szobatisztulásig használta és mi is használjuk. Ők nem szárították szárítógépben, mi viszont lassan másfél éve igen és mégis puhák, szépek. Úgyhogy nálunk a bambusz simán szárítva van 2-3 naponta.

nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ohh, ez jo hir! Akkor lehet en is batrabb leszek a szaritassal 😊
nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!