Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen téli cipőt ajánlanátok...

Milyen téli cipőt ajánlanátok járni kezdő baba részére?

Figyelt kérdés

Hamarosan 9 hónapos kisfiam valószínűleg napokon belül elindul. Eddig csak kocsicipői voltak kintre vagy lábfejes overál.

Vettem téli gyanánt egy decathlonos hótaposót is, az katasztrófa, még nagy rá, és leesik a lábáról folyton. (Online rendeltem)

Holnap vagy hétfőn körül akarunk nézni boltokban, tanulva ebből.

Tudnátok ajánlani olyan rugalmas talpú csizmát vagy bakancsot, ami bevállt?

Ha konkrétan linket, képet mutatnátok, külön köszönöm!



nov. 18. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Lányom Szamost hordott.
nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Dd stepet vettünk neki tavaly. Abban indult el. Puha a talpa, szabadon tudott benne mozogni.
nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha személyesen, boltban veszitek, hol? Ahogy látom, a Brendonban van DD Step.

nov. 18. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
A Dechatlonost vissza tudod vinni szerintem üzletbe, ha nagy rá kicserélik. Mi az Elephanten cipőkre esküszünk, nekünk az vált be mind a 4 Fiunknál.
nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

A Ralph Lauren most nagyon aranyos cipőket gyártott, belül valódi gyapjú+kasmír, kívül bőr, ebben a szezonban most ezt a kollekciót fogja hordani a lányom . Alig várom hogy nagyobb legyen, és több lehetőségünk legyen vásárolgatni.

Egyébként a Chanelnél is érdemes szétnézni sosem csalódtam bennünk.

nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
DDstep Barefoot, Bogs, Pediped.
nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kik szórakoznak itt lepontozással? Ha ők tudják a tutit, megírhatják! Nekem minden válasz hasznos volt.
nov. 18. 20:07
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak pár lépést tesz valahol, meg inkább az a lényeg, hogy ne fázzon a lába, akkor liliputi téli cipőt vennék. Azok nagyon puha talpúak.

Ha már rohangál, kúszik, mászik, megy a sárba, koszba, játszótéren, stb, akkor meg azt a fajta márkát választanám a jobbak közül, amit később is preferálnátok.

nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagy szerencsénk volt, féláron kaptunk a méretében Elefantent a Deichmannban. 🙂 Mintha csak a lábacskájára öntötték volna.
nov. 19. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:

De jó! Nekünk eddig nem okozott csalódást!


#4.

nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!