Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire előre vásároltatok...

Mennyire előre vásároltatok be babaruhákból különböző méreteket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy több méretet is vettetek?

56 és 62-es ruhákból vettünk teljes ruha készletet.

Kell nagyobb méretből is? Vagy teljesen felesleges?

Azért gondoltam rá, mert akkor kb 6-9 hónap le van fedve alap ruhadarabokból.


Első baba, 27 hetes vagyok. 😅


Kérdezni rokonoktól már nem szeretnék, mert megkaptam, hogy még semmit nem kellett volna venni, mert rossz ómen.

Én abszolút nem vagyok babonás, de az állandó szemforgatást nehezen viselem.



nov. 24. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Simán csak 56 méretett vettem volna meg abból sem sokat mert azt sem tudhatod mekkora lesz mikor megszületik .

Javaslom ne vásárolj több ruhát előre, felesleges mindig lehet szép ruhát kapni akciósan.

nov. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi is csak 56-62es méreteket vettünk,az 56osból kevesebbet,mert nem tudom mekkora lesz a baba:)
nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 68-ig vásároltam be alap darabokat. Rövid és hosszú ujjú bodyk, vékony pamut nadrágok, pizsamák. Nagyon évszakhoz kötött ruhát nem érdemes előre venni, mert nem tudod, mikor nő bele.
nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
én sosem vásároltam előre,tök hülyeség,fölösleges,egyszerre csak 1 méretet vettem aztán mikor látom hogy lassan kinövi akkor szoktam bevásárolni a következő méretből.Hülyeségnek tartom hogy valaki már 2-3méretből is elóre bevásárol.
jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14es vagyok amugy az első pár hónapra nem kell nagyon ruhából be vásárolni én mindenből 5db-ot vettem mert kb havonta vehetek uj méretet.
jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!