Megtaláltam a régi baba ruháimat egy dobozban a padláson♥️ mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Mèg a blokk is megvan, 2006.12.29-ez áll rajta.

A kiságyam is előkerült.

Valaki találta màr meg rajtam kívül gyerekkori/babakori ruháit🥰


16L



dec. 14. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Add el vagy adományozd el
dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Derjaderja ***** válasza:
47%
Van aki vállalja hogy babaruhákból patchwork takarót varr, nézz utána. Egy rendes nagy ágytakaró lesz.
dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Èn könyvet, jàtèkot tettem el a gyerekemnek. Sőt, még olyan is van, ami mèg az èn szüleimè volt.

Ruhàimbòl nem tettem el, de ha maradt volna, simàn ràdatam volna a gyerekemre. Ha mèg 10+ èvig szívesen tàroljàk neked, akkor felveheti a gyereked.

dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én megtartanám.:)
dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem dohos, penészes akkor tedd el, jó lehet még a leendő gyereknek 🥰

Amúgy ez nagyon cuki 🥲🫶

dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy babám is kiskoromból, rendesen akkora méret, hogy az 1-2 hónapos babaruháimat rá tudtam adni. Igaz, nekem nem sok maradt meg.
dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem. Pontosabban anyós elővette, amikor a babát vártuk. Van valami folytonosság érzés - vagy nem tudom, hogy nevezzem - amikor olyan ruhát adok a fiunkra, ami az apján is volt. Ha nem dohos és elfér, én eltenném a helyedben.
dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Amikor a lányom született én is megkaptam anyámtól pár ruhát, amit még én hordtam a 80-as években.


Ilyenek voltak:

Olyan rugdalózó, ami kétoldalt a vállánál patenttal nyílik, annál lejjebb nem nyitható egyáltalán. Vagyis minden pelenkacseréhez az egész ruhát le kell hámozni a gyerekrôl, majd vissza.


Egy kis fehér ingecske ami elöl gombokkal nyílik, mint egy felnôtt ing. Jó gyûrôdôs anyagból.


Valami szalagokkal megköthetô kötényszerûség vagy szoknyaféle. Azt se tudtam, hogy kéne ráadni a babára.


Én nem büntettem magam ilyenekkel. Megmondtam anyukámnak, hogy bocs, de ezek nagyon nem praktikusak, úgyhogy mentek a kukába. Anyukám os megértette, nem csinált belôle gondot.

dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, azért 2006 nem volt olyan régen, az akkori darabok simán hadznalhatok és praktikusak ma is (kivéve a pulcsik csecsemőre, azokat szerintem csak dísznek találtak ki).
dec. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tedd vissza, add el, csinálj belőlük takarót... ne mi döntsük már el. (csak ha már egyszer megbolygattad, forgasd is át és rendesen zárd le őket újra, nehogy most essen bele valami állatka vagy nedvesedjen be.)
dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!