Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan mossam a baba ruhákat?

Hogyan mossam a baba ruhákat?

Figyelt kérdés

Légyszi ne szóljatok le hogy ezeket nem tudom, első babám lesz.Még pár hónap azért van mire megszületik, de már anyukám is meg mi is néha veszünk neki dolgokat, és már kaptunk is.


1. Ha mondjuk 6 hónaposan ki mosom az összeset, és elteszem akkor azt ugyan ugy ki kell majd mossam mikor megszületik a baba? Ugye mielőtt elkezdenénk használni.


2. És a használt ruhákat azokat hány fokon mossam hogy tényleg semmi ne maradjon benne? Csak van pár amin ilyen sárga kis pecsét van, mégse lenne jó azt ott

hagyni.


3. Hanyszor mossam ki a ruhákat mielőtt a babára adom?


4. Mivel mossak? Gondolom olyannal amivel a mi ruhánkat mossuk az ki van zárva.

És öblitőt használhatok e?


5. A használt teljesen fehér baba ruha amibe van folt, azt hipózhatom? Ha utana még parszor ki kimosom?



dec. 21. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Túlzásba se vidd. Lovela baby termékcsalád nekem bejött. Első gyereknél Ariel és Persil sensitiv volt Lenor sensitiv öblítővel, az is teljesen jó volt. Most szeretem ezt a Lovelát mert szépen is mos meg olyan kis enyhe illatú.

Mindent 40 fokon mosok, ha koszosabb a ruha vagy használtat kaptunk, akkor annyi hogy hosszabb programon amiben több az öblítés.

Ha folt van, azt azonnal kezelni kell marhaepe szappannal vagy épp sima folyékony szappannal megdörzsölöm és mindig kijön.

Kb a 6. hónapban mindent kimostam és bepakoltam a szekrényt, ekkor vasaltam csak, azóta nem.

dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért vagytok ekkora gyökerek, hogy lepontozzátok azt, aki a természetességre törekszik, s nem akarja a gyerekét és saját magát mérgezni…
dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
kérdező borzaszóan tulparázod,tul gondolod ezt az egészet.Egyszer ki mosod mielött megszületik utánna már csak akkor mikor koszos.Hogy mivel mosd:normális mosószerrel amit ti is használtok fölösleges külön mosni max csak akkor ha a baba bőre érzékeny ezt ki kell tapasztalni.Ennyi az egész nem kell tul gondolni ennyire.
jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
13: A túlparázással egyetértek, valóban nem kell ennyire túlgondolni. Viszont baba/kisgyerek ruháit nem mosom össze mással. Na meg annyi, hogy sensitiv mosó/öblítőszert használok hozzá.
jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
14-es, hacsak nem autoszerelo a ferjed, lepras vagy, vagy mutoben mutesz, teljesen mindegy mi van a mosogepben, hiszen kimossa a ruhat , ez nem 'osszemosas'.
jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!