Betehetem a baba ruháit a szárítógépbe?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Beko szàrítógépet, sosem volt előtte és elég tapasztalatlan vagyok vele kapcsolatban. A babaruhákat bele tehetem? Javarészt Pepco,Hm és Sinsay ruhák. Kb az összesen rajta van, hogy nem szabad betenni a szàrítógépbe. Ti ettől független beteszitek? Ha igen melyik programon? Pamut - szekrénybe vagy szintetikus - szekrénybe?

febr. 6. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
H&m birja, a pepco, sinsay osszemegy altalaban.
febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak 4-5 db Pepcos gyerekruha van, de mind összement 1 méretet, hogy szárítás nélkül is összement volna, passz, úgy nem próbáltam.
febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Na igen ez jó kérdés, hogy szárítás nélkül mi lett volna vele🤣
febr. 6. 22:31
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a most vásárolt H&M-ek is összemennek, de csak egy méretet, aztán többet nem. Mindenből egy mérettel nagyobbat veszek, aztán mehet be pamutra. H&M, Pepco, Sinsay, F&F, Inextenso, GATE ruháink vannak. Második gyerekkel csinálom így, nekünk működik.
febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én simán beteszem, de nekünk a pepcos se ment össze.

Az én gépemen viszont csak teljes száradás - vasaló száraz meg alacsony hőfokos van. De mindent csak a teljes száradásra rakok.

febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én azt se tudom melyik lehet az alacsony hőfok 😅😅 van olyan rajta, hogy finom textíliák/ingek. Talán az lehet?
febr. 6. 22:38
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó (5-ös) vagyok! A sinsay sem ment össze szerencsére, viszont az auchanos inextenso az igen, amit mondjuk nem bántam, mert abból még a fiam születése előtt vettem 56-osakat, viszont kora baba lett, 46 centivel született, és így az auchanos legalább nem lógott rajta annyira :D
febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Bekonak nincs külön alacsony hőfokos, nem tudom, a használatit lenne érdemes előkotornod, hogy ír-e valami okosságot :)
febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7-es, az én kisfiam is koraszülött 🥰


8-as, igen, most beleolvastam a használati utasításba és valószínű ez lesz az!

febr. 6. 22:43
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk nagyon ritka, ha összemegy ruha. Sinsay közül volt olyan pizsama, legalább 1 számmal kisebb lett (kb 110-es vagy 116-os méretről indult szóval nem babaruha volt) de a legtöbb sinsay ruha is bírja.


És mindent beleteszek, pamutprogramon.

febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!