Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak én lettem elégedetlen a...

Csak én lettem elégedetlen a H&M-mel mostanában?

Figyelt kérdés

Az áraik most már a Zaráét súrolják szinte, minőségre nem annyira nagy szám (papírvékony pólók, a bolyhozott leggings minősége messze nem olyan, mint 2 éve.


A házhozszállítás már fizetőssé vált, és most már a bónuszutalványok számát is lekorlátozták. Alig vettem idén valamit a gyereknek és már azt írta az app, hogy az évben nem kaphatok több utalványt, mert elértem a max számot.


Csak én lettem elégedetlen?



febr. 10. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálam minőségben toronymagasan nyert a Next. A H&M meg szerintem sosem volt nagy szám. Vannak jó ruhadarabjaik, ahogy pl. Pepco-nak, meg az összes többinek; de ennyi.
febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
12 éves a gyerekem, de mikor baba volt már akkor is ócska volt a H&M.
febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Akkor látom nem vagyok egyedül.😊

A születendő kislányomnak csak Next ruhákat rendeltem, az tényleg nagyon jó minőségű. Az F&F-nél is szerintem minden jó. Pepco-s dolgunk nem sok van, de az jó minőségű nagyon és olcsó is volt. A nagylányomnak minden pizsamája és farmere Zarás, de sok pólót is vettem onnan + fürdőruhát. Eddig a sokból csak 2 dolog nem volt a legjobb minőségű. A Reserved és a Sinsay nekem viszont nem jött be, csak 1-1 ruhadarab, de néha azért onnan is rendelek.🙂

febr. 10. 19:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Sosem voltam odáig a HM-ért. A bolyhozott leggings jó, máshol még nem láttam olyat, viszont nem tudom, miből készülnek a ruháik, mert ha vmi foltos lesz, az olyan is marad, semmivel nem tudom kiszedni. Én a Sinsayt szeretem meg a takkot, ár-érték arányban nekem tökéletesek. Pepcoban is lehet találni jó minőségű dolgokat, nem értem a fújogást.
febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

A fél éves korában vett bodyt meg mindig horfja a fiam (17 hós lesz a napokban 😀), nincs is rossz állapotban.

Amit két hete rendeltem, már úgy néz ki, mint amit a kutya szájából rángattam ki, nyúlik, kopik stb...

Csak az extra akciós részlegen nézek már szét ezután.

A Takko viszont nekem is bejött, nincs akkora választék a mi üzletünkben (nem tudom, lehet máshol több cucc van), de azok szépek, aranyosak, és a minőségük is jó. Azt vettem viszont észre, hogy a H&M-mel ellentétben ott mintha picit kisebb lenne a méretezés, arra oda kell figyelni szerintem.

Ja, a Tesco gyerekrészleg is szuper, főleg a mostani kiárusításnál fosztottam ki 😀

febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Évek óta elpártoltam tőlük. Pólók és melegítők nem jó minőségűek. Kb 3-4 éve se voltak azok. Babaharisnya 2 mosás után bolyhos.


Pulóvert meg farmert szoktam ott venni viszont. Fiamnak volt pár éve, mikor a gombot nem viselte el a nadrágon, ott meg mindig találtam gumis derekút.


Ami nekem most okozott csalódást, az F&F. Leadták a minőséget. A H&M-nél jobb, de régen nyúzhatatlannak tűntek, ovis évek alatt vásároltam ott sokat pedig, nem éppen vigyáztak a ruháikra a gyerekek. De mostanság sok rosszabbat fogtam ki.


C&A-t szeretem. Szerintem sokkal jobb, mint az előző 2 összesen.

febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem csak a minőség romlása zavar, de az nagyon.

Elnyúlnak, lyukadnak, vékonyak, bolyhosodnak…

febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!