Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak én lettem elégedetlen a...

Csak én lettem elégedetlen a H&M-mel mostanában?

Figyelt kérdés

Az áraik most már a Zaráét súrolják szinte, minőségre nem annyira nagy szám (papírvékony pólók, a bolyhozott leggings minősége messze nem olyan, mint 2 éve.


A házhozszállítás már fizetőssé vált, és most már a bónuszutalványok számát is lekorlátozták. Alig vettem idén valamit a gyereknek és már azt írta az app, hogy az évben nem kaphatok több utalványt, mert elértem a max számot.


Csak én lettem elégedetlen?



febr. 10. 14:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem bírok kp-ban fizetni, csak ha kifizetem a házhozszállítási díjat.
febr. 10. 14:15
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ezt hivjak ugy, hogy kapitalizmus, piacgazdasag. Keress mast.
febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

A zara mikor volt jó minőség?

Egyébként csomagpontra ingyenes a szállítás. Kp-val meg soha nem akartam fizetni, így nem érint.

febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is elégedetlen vagyok velük. Vettem télen egy overált. Belül szakadt volt. Azért 10 ezerért többet vártam. Pepco, kik meg sinsay itt veszek ami arra jó hogy otthon elvan benne. Arra jók azok is hiszen még nagyrészt csak fekszik. Tescoba veszem azokat amikben kihordom. Többet jót ki lehet fogni amikor akcióznak. És a minősége sem rossz.
febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Benne vagyok egy H&M-es csoportban, ott is ez az általános vélemény. Az F&F sem kifejezetten olcsó, de legalább az jó minőségű, a Pepco olyan, amilyen, de szép és olcsó. Reservedből szoktam még venni, azok is jók. Ha egy-egy dolog tetszik H&M-ből, megveszem, de már már nem onnan veszem meg az alapkészletet.
febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Igen, csak leárazáskor választom a H&M babaruhákat, már csak úgy éri meg. Volt olyan pizsama, ami lepedő méretűre nyúlt ki az akkor 9 hónapos gyereken, gondolhatod milyen balesetveszélyes volt, hogy lóg rajta a ruha mászás közben.

Volt olyan bodynk ami az oldalán felfeslett első használat közben, pedig semmi attrakciót nem csinált benne a gyerek...

febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is elégedetlen lettem velük. Az árak nőnek, a minőség romlik. Nem is vásárolok már onnan annyit.
febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont most jövök a pécsi üzletből... Vicc az egész. Az utolsó esély részlegen 5000 ft egy baba felső+nadrág szett? Pff

Máshol olyan jó alciók vannak.


Most a Takkoban vásároltam be fillérekért (az akciós ruhákból még a kasszánál lejön 50%)

febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Takkoban még nem jártam. Milyen a minősége a ruháknak? Lehet megnézném :D 4 voltam
febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is, nem hallottam még a Takkoról, tudsz mesélni? 😅
febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!