Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vékony 3 év körüli fiatokra...

Vékony 3 év körüli fiatokra hol vesztek nadrágot, ami passzol?

Figyelt kérdés
Igazából átlagos testalkatúnak mondanám a fiam, de csak nem lehet az, tekintve, hogy alig találok rá olyan nadrágot, ami megfelelne derékben. Akár bemelegítő, akár farmer, kb. mindnek töl béna a szabása a derekánál, fenekénél, tiszta bő, nem is értem, milyen gyerekekre varrják ezeket a ruhákat...

márc. 2. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

C&A?

Igaz nekem lányom van, de ugyanilyen probléma.

Én főleg C&A-ban veszek neki nadrágot, és még ott is állitható derekút, általában legszorosabbra állítva jó.

márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok a lányomra normális nadrágot venni. Ami jó hosszra, az leesik a derekáról. Úgyhogy veszek olyat mindig, ami hosszra jó, és gumit húz anyukám a derekába. Nem tudom ez nálatok megoldható-e, meg tudod-e csinálni vagy valakid. Mi így nyomjuk.
márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Farmert olyat veszek, aminek belül állítható a dereka. De van egy rossz hírem: a melegítőbe gumit kell húzni. Fiam 8 éves és szerintem vagy 50 gumit behúztam már a gatyáiba... Nem nehéz, csak olyan időrabló, utálom csinálni.
márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a h&m-ben vesszük, nekünk pont a c&a nem vált be, hosszra már rég kinőtte, derékban még mindig bő. A tescos nadrágok is általában jók, bár már ott is futottam bele olyanba, ami nagyon bő volt. Nálunk is előfordult már emiatt gumihúzás.
márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gumihúzás nem probléma, nekem inkább az a bajom, hogy a fenekénél, combjánál is bö sokszor felül a nadrág és így nagyon hülyén áll rajta :/
márc. 2. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát hülyén áll rajta, de ez van sajnos. Nem divatbemutatóra megy.
márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aldiban nézz szét, ha van a közeledben. Nekünk van onnan néhány nadrágunk.
márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a gumizás megy. 4 éves kisfiam magas, de vékony. 104-110-es ruha kell neki, derékban kb a 98-as lenne rá jó.
márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!