Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Brendonba visszavitt termék...

Brendonba visszavitt termék árát visszakapom, vagy ajandékkártyárab teszik az összeget?

Figyelt kérdés

A multkor visszavittem egy kiscipőt, de semmit nem kerdezett az eladó mar adta az ajandékkartyat rajta az összeggel.

Igazabol akkor nem is firtattam, kesobb gondolkodtam el a dolgon.

Most is szeretnek egy kiscipot rendelni,de felek,hogy megint igy jarok.

Mas vitt mar vissza terméket?


márc. 4. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha személyesen vásárolsz, akkor nem kötelesek visszavenni. Ettől eltérhet az üzlet, de ő szabja a feltételeket.

Ha online vásárolsz, akkor 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól indoklás nélkül és visszakapod a pénzt.

márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes már személyesen vásárolni úgy tűnik.

Egyébként nekem is ajándékkártyára tették a pénzt. Én hülye nem mértem le a mikrót, így vettem sterilizálót. Nem fért be. Gond nélkül visszavették, csak azt mondták egyedül ajándékkártyára tudják tenni.

C&A ugyanez.

márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Online rendeltem, de szemelyesen vittem vissza
márc. 4. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon erelyesen rajuk szolsz, hogy te marpedig penzt kernel inkabb, akkor hajlandoak visszaadni az arat.

De amugy nem szivesen, ezert automatikusan mindig az ajandekkartyazas van.

Brendonban dolgoztam, nalunk igy volt sajnos…😂

Fel is mondtam hamar.

márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, ÁSZF nem tér ki erre. Csak hogy miután átveszik a terméket 14 napon belül kötelesek visszautalni. Nincs megkülönböztetve visszajuttatás módja. Szóval hivatkozhatsz erre, viszont nem éri meg ha ragaszkodnak a szerződéshez, valószínű formanyomtatványt kérnek a bankszámlaszámoddal és 14 napjuk van utalni.

Hogy a gyakorlatban hogy működik azt nem tudom, csak személyes vásárlással jártam így.

márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vajon mikor változtattak ezen? 5 lesz a kisebb. Az ő babakorában sok cuccal ment vissza a férjem, mindet kp-ban visszaadták.
márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!