Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislányom folyamatosan...

6 éves kislányom folyamatosan “maszturbál”. Hogy tudom errol leszoktatni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar ez a dolog, mert állandoan ezt muveli. Zavar, hogy kb mindegy ki van nalunk ő neki áll, hogy hasra fekszik egy plusst tesz “maga” alá oda… es elkezd mozogni. Kb minden delutan ezzel telik. Hiaba magyaraztam el neki szepen, hogy ezt mas elott nem illik csinalni. Azt mondja jó, de ket perc mulva megint csinalja. Eleve az is zavar, hogy elottunk ezt csinalja, egyszeruen gyomorideg van bennem miatta. Vagy ha 2 percig csendben van mar tudom h ezt csinalja, az ovodaban is tuti csinalja. Szoval, hogy lehet errol leszokatni? Szeretnem ha visszakapnam a normalis kisgyermekemet aki jatszik es nem ezt muveli.
márc. 15. 16:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
17%

Elég korán kezdi.

Magyarázd el neki újra,mást nem tudok tanácsolni.

márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Van esetleg valami változás nálatok, amitől feszült lehet, szoronghat? Kistesó, költözés, iskolakezdés gondolata, stb? Esetleg ebből az irányból is megközelítheted, hogy ha van bármi, amitől feszült lehet a kislányod, akkor azt így vezetheti le, és akkor esetleg ezt megoldani.

Plusz igen, mindig rászólni, hogy "Katika, kérlek ezt csak a szobádban csináld, amikor egyedül vagy. Vannak dolgok, amik nem tartoznak másra, ez is olyan." Ha minden alkalommal, amikor észreveszed rászólsz, akkor idővel megtanulja és már csak azért is elkezdi diszkrétebben csinálni, hogy ne szólj rá.

márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdte koràn. Tök normàlis, ha a szobàjàban csinàlja, magadban kell ezt helyre tenni.

Ha nyilvanosan csinàlja, az nem ok. Jòl kezelted, amikor ràszòltàl, hogy csak magàban illik.

Az èn gyerekemnek a dèdije halàla utàn volt pàr -szàmomra idegtèpő- hònapja, amikor előttünk (szülők, màs előtt nem) csinàlta. Ès hiàba magyaràztam, sajnos mèg rà is kiabàltam. Aztàn visszaszokott a szobàja magànyàra szerencsère.

márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az normalis, ha egy 6 eves gyerek bezarkozik a szobajaba maszturbalni? Valahogy nekem ez sem tunik normalisnak. Mivel meg egy kisgyerek, nem tini! Megmondom őszinten, hogy maga a tudat is zavar, hogy a 6 eves gyerekem elvonul napi egyszer ketszer maszturbalni……
márc. 15. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normalis, es ha megszegyenited vagy raszolsz, akkor orokre el is cseszheted a szexualitasat. Te is csinaltad, ne aggodj.
márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amíg nem mások előtt csinálja normális.
márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális ha nem más előtt csinálja. Rá kell szólni, menjen a szobájába. Ez nem olyan maszturbálás, mint tinikorban, vagy felnőttként, csak érzi, hogy ott jobb érzés mint más testreszein, érzékenyebb.
márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én is csináltam. Minden alkalommal küldd be a szobájába, hogy ott csinálja. Ne szidd le érte.
márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkori maszturbáció.

Olvass utána.

márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
esetleg nyiss ki bármilyen, maximum 10 éves szakkönyvet a gyereknevelésről, csukd be a bibliádat, meg esetleg kezdj el beszélgetni a téma iránti érzelmeidről egy szakemberrel...
márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!