Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen ruhában hozzuk a babát...

Milyen ruhában hozzuk a babát haza a kórházból?

Figyelt kérdés

A Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis eléggé tanácstalan vagyok.

június 18 vagyok kiírva és a kórházas motyómat már nagyjából összepakoltam. A babának is rendben a kis cucca elvileg,csak azt nem tudom, hogy a kórházból milyen ruhában lenne érdemes hazahozni. a kórháztól 20 kmre lakunk, autónk van.

én erre gondoltam első körben, bár időjárás függvénye is a dolog...: vékony sapi, rövid ujjú body és egy rugdalózó. + textil pelus

Köszönöm előre is a válaszokat


2013. máj. 23. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyél neki: vékony sapi, body, pamut rugi, zoknika, vékonyabb pléd.
2013. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen háromrészes hazajövős kisruhát, Rugi+kispulcsi+sapi.Ehez kell még egy body, meg egy pléd.

Hordozóba cukin belecsomagolták a csecsemősök, mutogatták végig, alig kaptam meg:)Nyári baba.

2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Készülj több variációval.

Legyen kánikulai csomag: rövid ujjú body, pamut rugi, vékony sapka, textilpelus. Ha annyira meleg lesz, lehet, nem is kell rá két réteg, elég egy hosszú ujjú body és kis pamut nadrág, zokni, sapi és pelussal takarni.

Legyen egy hideg időre (ma délelőtt nálunk 12 fok volt...brr...): hosszú ujjú body, rugi, zokni, vastagabb sapi, kocsikabát, vastagabb pléd.

2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a nagy kérdés, kaptunk egy csomó ruhát és tanácsot mindenfélével kapcsolatban, de minden baba télibaba a családban, szóval, hogy egy nyári újszülöttet hogy kell öltöztetni arról gőzöm sincs :(


Én amúgy ezt találtam:

"0-25 fok között legyen rajtuk body és hosszúujjú pamut rugdalózó, 25-30 fok között elég már csak a rugdalózó, afelett pedig egy szál body is elég. Többnapos nagy kánikula esetén, amikor a lakás is bemelegszik, a 6 hétnél fiatalabbak is lehetnek már egy szál pelenkában, takaróként pedig egy pamut pelust használjunk. 20 fokos hőmérséklet felett kerüljük a plüss ruhadarabokat és a műszálas ruhákat. 30 fok felett nem szükséges a zokni sem."

2013. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő nyári. Body+ rugi, sapi volt rajtuk. Velük meg vékony pléd és pelus. Nagyon meleg volt.:) Tartalékba volt kiskabát is, de nem kellett.
2013. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
r.ujjú body, egy rugdalózó, sapka, zokni , vékony takaró! én is ezeket raktam össze, egyébként én is június 18 ra vagyok kiirva :) sikeres szülést :)
2013. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!