Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári babánk lesz. Milyen...

Nyári babánk lesz. Milyen ruhában hozzam haza a kórházból? Kell a hosszú ujjú és egy vékony kis sapi is? És a kórházban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A kórházban ahol én szültem anno ottani ruhákat adtak rá.

A fiam is nyári, de mivel nekik még könnyen kihűl a testük én vékony hosszú ujjú felsőt, és rugit adtam rá, meg természetesen pici sapka is kellett.

2013. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy milyen idő lesz. Nekem májusban fog születni, még ugye nem tudom, hogy mennyire lesz jó idő. Készítek ki neki egy hosszú ujjas badyt kis kantáros gatyóval, egy kocsikabátot és egy vékony sapit. Aztán majd meglátom, hogy mi az, ami kelleni fog belőle...
2013. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én júniusban fogok szülni... :)
2013. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én július végén szültem. kb 40 fok volt. vittem minden féle sapit meg hosszú ujjas dolgokat. bent a korházban rövid bady volt rajta végig,volt takaró azzal betakartam ha kimentünk a folyosóra.első nap volt rajta hosszú bady meg angol pólya.Haza napozó badyba mentünk.
2013. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majd a szülés hetén kiderül, milyen idő lesz!

Ha 25 fok, esős idő, kell a hosszú ujjú, kardigán, nadrág.

Ha 30 fok, akkor egy vékony hosszú ujjú rugi, ha 40 fok, egy napozó is elég!

2013. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagymértékben függ attól, milyen idő lesz éppen akkor. Lehet 15 fok is, esővel, ez esetben jól fel kell öltöztetni, de lehet, hogy 35 fok lesz... Készülj ilyennel-olyannal is!
2013. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy beöltöztettem, hogy csak na! Kár volt... :)

Készülj úgy, hogy hosszú ujjú rugi, rövid ujjú body és egy napozó. Aztán attól függően, hogy milyen idő lesz, azt adod rá. Inkább egy kistakaróval készülj, azt még mindig rá tudod dobni. Egy vékony sapi is elférhet, legfeljebb leveszed.

Sok sikert! :)

2013. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2013. márc. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!