Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek ment a szoptatás,...

Akiknek ment a szoptatás, tudnátok tanácsot adni? Nemsokára megszületik a második babánk, és nagyon szeretném szoptatni. Az elsőnél egyáltalán nem ment, már a kórházból tápszerrel jöttünk haza sajnos.

Figyelt kérdés

Ami biztos hogy császárral születik,utána 12 órát feküdnöm kell,addig csak kihozzák mellre nem is tudom tenni.Ahogy már mozoghatok rögtön fejjek?Vagy csak szoptatás után?Milyen tejszaporítót egyek/igyak,szedjek?

Előre is köszönöm


2013. ápr. 28. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is császárral szűltem, míg feküdnöm kellett, nekem rátették mellre a babát! Igaz nem biztos hogy szívott is valamit, csak jól szétrágta. :) aztán másnap elkezdtem inni a lactoherb teát. (1literhez 1 filter) és attól szépen beindult a tejem. :) minnél többet szív a baba vagy fejsz annál több lesz a tej. :)
2013. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint az első :)))

Amit még megprobálhatsz, nekem nagyon lecsökennt a tejem, volt h 20 milit sikerült csak kisajtolnia a 2 ciciből, 3 hós amugy. Vettem motherlove kapszulát és most egyből eszik 170eket :)Csodákat müvelt. Kicsit drága de megéri :))

2013. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön tejszaporítót szerintem nem kell szedni. Sosem szedtem. Igyál alkoholmentes sört, sok- sok vizet, magas szóval sok folyadékot, (lehetőleg) cukrozatlan gyümölcsleveket (a közhiedelemmel ellentétben ritka, hogy gyümölcslevek okozzanak gondot). És amint tudsz mozogni, kezdj el fejni. Később pedig szoptass igény szerint, ha kell egy órán keresztül óránként. NE! hallgass azokra, akik azt mondják, hogy max 10-10 perc, és legalább 2 óra teljen el. Illetve az első 4-6 hétben nagyon fontos az éjszakai szoptatás!
2013. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ÉS persze, legyél sokat a baba mellett, az is tejszaporító, és ne stresszelj rajta, a stressz ugyanis csökkenti a tejtermelést.
2013. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Mindent megpróbálok,amit írtatok remélem most sikerrel járok.

2013. ápr. 28. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
a mentes sör szénsavas, nehogy igyál. Ha érzékeny rá akkor meg napokig fájni fog a hasa. azt csak később próbáld ki mikor picit nagyobb.
2013. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vitat inditani mindiglehet... De nem megyek most bele.
2013. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vitát inditottam csak a véleményem irtam le arrol amit irtál.
2013. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szénsavat ki is lehet keverni belőle. :) De nem muszáj.


[link]


[link]


No mindegy. Akárhány anyukát ismerek, aki ivott alkoholmentes sört, egyik babájának sem vols soha baja...

2013. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt is találsz gyakorin nem 1-et.
2013. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!