Kinek kell megjelölni a kölcsönadott ruhákat?

Figyelt kérdés
Most jelölgessem én két kisgyerek mellett,vagy aki kölcsönkapja annak illik ezt megtenni?Mondtam,hogy kölcsönadom és el kezdem megjelölni,de annyira nincs rá időm.Gondoltam megkérem.Nem ciki hogy fölajánlom és utána mégis átpasszolom a munkát?Még csak terhes és otthon van.

2013. jún. 4. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lepontoztok, de én több barátnőmtől is kaptam kölcsön kis ruhákat, a férjem ötletére lefényképeztem őket, persze nem egyesével és külön albumokba tettem, hogy tudjam kinek kell visszaadnom. Sokkal egyszerűbb, mint kézzel jelölgetni.
2013. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki kellene megjelölni, én úgy gondolom neki kellene számon tartania kitől mit kapott, és hová kell visszaadnia... Én így gondolom, de persze megegyezés kérdése. Ha nincs rá időd, szerintem mondd meg neki, nyilván vagytok olyan viszonyban, ha odaadod neki a ruhákat. A másik pedig, hogy ő úgyis átnézegeti őket, én is mikor kaptam, megcsodáltam őket, átválogattam, hogy mit kell még venni melléjük, nah meg mosás-vasalás. Szóval az ő kezén többször végig fognak mennia ruhácskák, nem nagy plusz meló megjelölni. Ráadásul már meg is jelöltél párat, szóval még azon sem kell törnie a fejét, hogy hogy csinálja, megadtad a mintát :)


Szerintem ebben semmi nincs! :)

2013. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Természetesen én is úgy gondolom, hogy mivel én kaptam a ruhákat, nekem kell számon tartani, hogy melyik kié.
2013. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Hú nekem ez nagyon fura eszembe nem jutna jelölgetni vagy számontartani kinek mit adok oda, mondjuk nem is kérném vissza a használt ruhákat.
2013. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mi is fényképeztük a ruhákat, 3-5 bady egy képen egyben, nem egyenként, ugyanígy a rugikkal.
2013. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki kapja, annak.
2013. jún. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem jelöltem be semmit, de láttam, hogy amit én kölcsönadtam, a barátnőm apró pöttyöt rajzolt a címkékbe, hogy tudja, az enyém.

Én megismerem még sok év múlva is, hogy melyik ruha kitől van, de azért a kisfiamnál én is úgy tettem, hogy az egyik helyről kapott ruhákat lefényképeztem. (azok voltak a legkisebb méretek, kb. egy éves korig)

2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Ez milyen gáz..... Mindent elszámoltok egyesével?Ami használhatatlan lest,azért fizet?
2013. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Hat en ilyenrol meg nem is hallottam.En az osszes kisruhankat oda adtam ajandekba ismesrosoknek,nem azert mert kertek,hanem mert jol esett,hogy segithettem.Eszembe sem jutott volna visszakerni.Sot meg ismeretlenul is adtam egy nagyon szegeny csaladnak ruhakat meg jatekokat.Na mindegy,kinek a pap,kinek a papne...
2013. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 9. Azért szokták az emberek csak kölcsön adni,mert később még kelhet.Lehet,hogy szeretnék még gyereket,vagy másnak is kölcsön adni,mert az első pár hónapban nem használódnak el a ruhák.Nálunk így történt:tesóm megvette,kölcsön-sógornőjének,kölcsön-szomszédnak,kölcsön-unokatesómnak,kölcsön-nekem,kölcsön-vissza unokatesómnak,vissza-nekem,kölcsön adom barátunknak,ő vissza és majd jó lesz sógoromnak.Annyi ruháról van szó,hogy négy éves fiamnak 5 ruhadarabot ha vettem.Most miért herdáljon el bárki is ennyi ruhát,amikor ennyi embernek tud segíteni azzal,hogy vigyáz rá?
2013. jún. 8. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!