Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, h valakik 4 éve...

Létezik, h valakik 4 éve együtt vannak, nem védekeznek (megszakításos módszert alk. ) és még nem jött össze 'véletlenül' egy gyerek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor lehet az előváladéktól teherbe esni, ha a húgycsőben maradt még az előző "adagból" sperma. Ez egy sima pisiléssel kiürül, így ha TÉNYLEG időben húzza ki, nem lesz a nő terhes.
2013. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Létezhet, föként ha valamelyik félnek eleve gondja lenne a gyereknemzéssel illetve a teherbeeséssel.
2013. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Első: tehát akkor csak második menettől lehetne teherbeesni előváladéktól? Akkor miért írják mindig mindenhol azt hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot? Csak érdekel, elnézést az offért.

On.Igen létezik, barátnőmék 8 évig védekeztek így hogy megszakítással és amikor élesben csinálták akkor 2 hónap múlva terhes lett, de előtte 8 évig nem, soha egyszer se.

Én meg 1.szer óvszer mellett lettem babás (valószínű kiszakadt vagy eleve lyukas volt de nem néztem meg előre), aztán szoptatás melletti tabletta ÉS SZOPTATÁS mellett...

Nem baj mert benne voltunk a korban és 2 gyereket terveztünk, de mostanság meg már nagyon félek nehogy hiba csússzon a rendszerbe mert 3.baba nincs tervben.

2013. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen létezhet, mi is védekeztünk így a férjemmel (nem lett volna probléma, ha becsúszik a baba), de nem estem teherbe. Mikor viszont úgy döntöttünk, hogy jöhet, sikerült rögtön első hónapban.
2013. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Hű, mi is így védekezünk öt éve és semmi. Remélem igazatok van és nincs egyébként más probléma, mert hamarosan élesbe menne a dolog.
2013. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Az előváladék NEM TARTALMAZ spermiumot. Egy külön mirigy termeli. Funkciója az, hogy kitisztítsa ejakuláció előtt a hugycsövet, mivel a vizelet kémhatása káros a spermákra.


Namost az előváladékban akkorlehet spermium, ha a hugycsőben volt spermium. Tehát ha a férfi a legutolsó ejakulációja óta nem vizelt. Ha vizelt akkor a savas kémhatás minden bizonnyal az eselegesen ki nem mosódott spermát is megöli percek alatt.


Viszont van részleges elélvezés a férfiaknál. Közepes mennyiségű spermium távozik a péniszből, ám az nem lankad le és a nemi vágy nem múlik. Ezt sokszor nem észlelik.

2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen létezhet mi a férjemmel 19 éve így csináljuk és amikor terveztük a babát rögtön teherbe is estem szerencsére nem kellett hónapokat várni három gyerkőc összejött.
2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Amúgy, ha gond van valamelyik féllel, akkor még nagyobb ennek a lehetősége. Pl. mi 7 éve szeretnénk babát, csináljuk élesben és mégsem jön össze a baba.
2013. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3. vagyok köszi a választ, nem tudom hogy miért lehet azt olvasni akkor mindenhol hogy az ELŐVÁLADÉK tartalmazhat. Tehát nem ezt mondják/írják hogy létezik olyan ejakuláció ami nem teljes hanem azt hogy konkrétan az előváladék tartalmaz. Furcsa.
2013. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megnyugtattatok!!!! Nem sokára babázni szeretnénk és hát izgultam kicsit mi lesz, hogy gond van, ha az öt év alatt egyszer sem estem véletlenül teherbe. De akkor nincs semmi gond elvileg :))))
2013. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!