Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól mostátok együtt a...

Mikortól mostátok együtt a gyerek ruháit a ti ruháitokkal, mennyi idősen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ès a férjed nem termel?

Nekem férjem napi 1 ing, 1 nadrág 1 alsó polót termel. Nacit néha 2x is felveszi, de inget meg alsó polót nem. Aztán haza jön, felvesz egy laza nadrágot, egy laza polót amit pár napig azért hord, így böven van felnött mosás is.


Nem a koszossága miatt mosom külön, hanem mert úgy is külön szennyesbe vannak. Mindenkinek a szobájában van szennyes, mert ott vetközünk.

2013. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a mai napig külön mosom a gyerekek,ruháját a mienktöl mert 3 gyerek termel annyi szenyes ruhát amivel megtöltöm a mosogépet ,de mikor heti 3x-4x mosok gyerek ruhát,felnötet 2x egy héten vagy 3x .
2013. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8: nálunk minden nap megy a mosógép, de nem válogatjuk a ruhákat tulajdonos szerint, max csak szín szerint.
2013. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De örülök, hogy feltetted a kérdést :) Napok óta meg akartam kérdezni :D

Én is külön mosom a gyerekét (2 és fél éves kislány), ezeken kívül külön válogatom a pirosakat, a sötétet, illetve világosakat. Rengeteget mosok, a gyerek születése előtt is így volt. Bár a pirosakat, ha csak 1 fürdőlepedőm, vagy zoknim van, azt a gyerekével szoktam, a többit mindig külön.

2013. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 6 hónapos koráig fogom külön mosni a legkisebbét (fiú). A két nagyobb lányét (4 és 8 éves) már a miénkkel mosom. A fehérneműt mosom külön, és a ruhákat színek szerint (rózsaszín és piros 2 adag is van egy héten). Azért mosom külön, mert valahogy "jobb érzés", hogy az ő kis pihe-puha tipegőjét nem mosom össze pl. a férjem farmerjával. És neki külön van "baba" mosópora és öblítője. Amúgy lehet, hogy nem kellene, csak már megszoktam. És persze neki kevesebb ruhája van, külön gyűjtöm, gyakrabban be kell tenni, mert sokat büfizik és gyorsan elfogy a tiszta ruha.
2013. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!