Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kell vagy sem az 50-es méret?

Kell vagy sem az 50-es méret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy érdemes-e 50-es méretű ruhácskákat venni, vagy az a tényleg igazán pici babáknak jó. Kezdjek 56-osakkal?


2013. jún. 9. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50es nagyon kicsi. Jó lesz az 56os.
2013. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
50 cm-vel szuletett a kislanyom, de az 50-es talan egy hetig volt jo ra. Vettunk mi is par darabot, de volt olyan, ami egyszer sm volt rajta. Szerintem nem erdemes. Max, a kornazi hazajovos ruha, az jo ha 50-es:) a kislanyomrol akkor mg leesett az 56-os. De otthonra mar kell az 56-os:)
2013. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég az 56-os.
2013. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. jún. 9. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mekkora lesz a babàd, amikor megszületik. Az én példàm: 51 cm-es, 3700 grammos kisfiam majd kiesett az 56-os C&A-s holmikból. :-) 4 hôs korára nõtte ki az 56-ost. Utólag bànom, h nem vettem egy-két db 50-es cuccot. Nem tudom, h mikorra várod, de az évszaktól, idõjáràstól, mârkától is függ, h milyen méret kell. Tapaszalatom: csak egy-két db-ot vegyél elõre, akkor érdemes a többit, amikor szükség van rà, mert akkor tudod a pontos méretét. Fõleg azért, mert minden gyerek más testalkatú. Egy 3 éves kisfiú anyukája :-)
2013. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kerria ***** válasza:
100%

:D :D :D

Én ebben anno Anyukámra hallgattam, bőszen meggyőzött, hogy az 50 es nagyon kicsi, csak koraszülöttnek kell, így nem vettünk egyet sem.


Megszületett a kislányom, 50 cm-vel és minden ruha lötyögött rajta, így elmentünk és vettünk 2-3 db kisebbet :)

Máig jót mosolygok ezen. Előre persze nem lehetett tudni, és valóban hamar kinőtte volna őket, de rugdalózóból pántosakat vettem, azon meg csak fentebb varrtam a gombokat, így még tovább tudtuk használni...

2013. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-3 db-ot vennék azért. Az első fiamat 56-osban hoztuk haza, és hatalmas volt rá. A másodikra 50-est vittem, és az is nagy volt egypicit, pedig majdnem 4 kg volt de csak 52 cm.
2013. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor mindenből veszek egy 50-es méretűt is. :) Egyébként októberi baba lesz.
2013. jún. 10. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Minket is azzal sulykoltak a nagyszülők, hogy ne vegyünk kicsit, mert egy pillanat alatt kinövik. Na azért beszereztünk 1-1db 56os rugit és bodyt. Majd 47 centivel megszületett a kislányunk :) A férjem míg kórházban voltunk száz helyre szaladgált mire talált 50es ruhákat...hát nem szorította a babánkat az tuti :) De utána 56-osokat is kellett szerezni bőven, szerintem érdemes beszerezni párat.
2013. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem sem kell. mondjuk a lányom 48 centi volt, neki volt egy két 50es ruhája, de a fiam 54 centi volt, rá kicsi lett volna. sztem várd meg, hogy mekkora lesz és ha indokolt neki az 50es, akkor is elég 1-2darab, mert pillanatok alatt kinövi
2013. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!