Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befejezésével...

Szoptatás befejezésével megmarad a mell méret?

Figyelt kérdés

11 honapja szoptatok, ha már nem fogok akkor megmarad ez a mell méret vagy kisebb lesz?

, jo lenne ha igy maradja, nincs nagy különbség, de ez a kicsit nagyobb mégiscsak jobb lenne.

Igény szerint szoptatok, nem fejek, nem tudom ez mennyire számít.


2013. máj. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal visszamegy az eredeti méretére a mell. (Amit van, aki bán, én például nem fogok keseregni. Eleve átlagos méreteim vannak, azaz voltak, most a terhesség alatt már közelít eléggé a nagy mérethez. Pocak nélkül a végén két nagy cici leszek csak! :))
2013. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:((( szerencsés vagy... nekem kicsi volt most " pont jo" méret. Hát ez van.
2013. máj. 25. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem marad meg, visszamegy eredetire, sőt kicsit löttyedt is lesz.

Én már másodszor szoptatok, jelenleg 1 éve, nem várom a szoptatás abbahagyását, pedig már így is fokozatosan megy "össze" a cicim, ahogy kevesebbszer szopik a picim (pedig nagy cicis, nappal és éjjel is többször szopik még mindig)!

2013. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vissza megy*sajnos*

28hónapig szoptattam.

5gyermekes

2013. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fokozatosan megy "össze", a régi méretre. Én már 16 hónapja szoptatok, már csak reggel és este, de már szinte ugyanakkora a mellem, mint terhesség előtt.
2013. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Vigasztalás képpen ment mindenkinek a zöld kéz. :))
2013. máj. 25. 21:56
 7/7 anonim válasza:
0%
Kuldj egy kepet szoptatas elottrol es utanrol :-D
2013. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!