Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki használt ruhákban járatni...

Ciki használt ruhákban járatni a gyereket? Rengeteget kaptunk ( több zsákkal). Születése pillanatától kb.10 éves koráig van minden méret A legtöbb nagyon jó állapotú.

Figyelt kérdés
Mégis úgy érzem, lenéznek azért, mert nem márkás, drága helyen pl. Brendonban, meg ilyen helyeken veszek. Szerintetek? Persze vannak új cuccok is, tescós body, farmer, mellény, póló, sapka, kabát, stb.. Kínaiban is vettünk, és a kedvenc pizsamája pl Kik-es. Meg cipőt.. Az van használt is, de inkább újak. Miért baj, hogy nem tudok közel 10ezreket kiadni 1-1 pár cipőre, szandálra, csizmára, stb? Cipőt kínaiban veszünk...
2013. máj. 30. 15:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, bár nekünk mindent kellett venni (nem volt kitől örökölni), egymás után hordták a gyerekeim a ruhákat, és sosem néztem le senkit, aki ilyenekben járatja a gyerekét (egyébként honnan tudják? szépen kimosott ruháról nem is mindig lehet megmondani).

A cipő az egyetlen, amire háklis vagyok, és sosem adtam egyikre sem használtat, és kínait, de nem vásároltam Brendonban, kínain vettem főleg ruhákat, 1-2-t turkáltam is...

2013. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Mikor gyerek voltam, ciki volt a bálás turis cuccokba járni, manapság a darabáras turikba az elit osztályból is bőven megfordulnak.

Miért lenne ciki? Egyáltalán miért törődsz mások véleményével?

2013. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Valaki szólt emiatt, vagy csak te gondolod hogy lenéznek?


Nekem van pénzem ruhára, de kaptunk egy csomót unokatesótól, barátnőktől. Rendszeresen cserélgetünk. Sőt, vettem egy-egy jobb cuccot a vaterán is. Első használat után meg se lehet mondani, hogy nem az én gyerekemen volt először.


Most pl. annak a barátnőmnek vittem egy szatyor ruhát, akik még nálam is jobban állnak anyagilag. Az ő lányára jók, szívesen hordják.

2013. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem,egyáltalán nem ciki!!!!!

Én nem érezném magam kellemetlenül emiatt,sem rossz szülőnek...

Én biztosan örültem volna neki,ha kapunk valakitől több zsákkal.

Meg sem fordulna a fejemben ezen problémázni!

Örüljetek neki és használjátok egészséggel!!!!!

2013. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 klopusz ***** válasza:
91%

Szia!


Gyerekeim születése óta a cipőn kívül alig veszek új holmit. Kicsiknek felesleges, mert úgyis hamar kinövik azokat, a totyogóknak és nagyobbaknak meg azért, mert játék közben nem fognak rá vigyázni, én pedig infarktust kapnék, ha a több ezer forintos ruha moshatatlanul bekoszolódna.

Gyerekeim lassan már a fejemre nőnek, lányaim 16 és 13 évesek, fiam 9. Most is turkálom nekik a ruhákat. Mivel ismerem mindhárom ízlését, mindig eltalálom, mi tetszik nekik, így nyugodtan hordják a holmikat, mindemellett jólöltözött, csinos kölykök.

2013. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne ciki? Egyáltalán honnan tudják az emberek honnan van az adott ruha?:)

Én egyébként turizok is nekik, olyanokat hogy "megszólalnak" és nem 10 ezer, hanem csak 2. Nekem sajnos nem mindegy. Kaptunk rokonoktól is nagyon szép holmikat, mi is adunk másnak. De pl. van hogy a tesco-ba veszek meg valamit. De bevallom Brendon és társaiba is el tudok csábulni....:)

2013. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A lányom is öröklött ruhában jár, van pár amit vettünk neki. A cipőre viszont nagyon kényes vagyok. Abból megveszem a jó minőségű újat. Mégiscsak a lába egészségéről van szó. De aki nem így van vele, azt sem nézem le. :)
2013. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. A cipőkkel én is így vagyok. Nem veszek sem kínait, sem használtat. Míg magamnak a használtat megveszem, mert megint nem mindegy, hogy 25 ezer vagy 3:)
2013. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 10-et kiadni egy cipőért? Vannak jó minőségűek 4-7ezerért is. Jobb, mint egy kínai vagy egy használt. Nem tartom cikinek a használt ruhát, sőt. De a "gagyi" cipőt igen, mert nem tesz jót a gyerek egészségének.
2013. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szóltak be ( még) érte, de sajnos az ismeretségi körömben rengeteg az ilyen ember. Pl. orvoshoz városon belül sehová, mindenhova maszekhoz, rendszeresen étterembe járnak, az ő gyerekei mintagyerekek, nincs hiszti, stb.. ( na, itt bevallom, gonosz voltam, mert egyszer bolhapiacon a hátuk mögött voltunk, és a fia akkora hisztit levert...) Csak állandóan mondogatják, hogy most ezt vettem ( példánál maradva ) a Brendonba, itt-ott, stb, hogy látom, mikor furán néz... Bár, bevallom, lehet azért ( is) érzek így , mert én is a legjobbat szeretném a lányomnak. És én is használtban jártam ( bár az már a gáz kategóriába menne el, mert kopott, fakó, foltos, stb..) Így nincs túl jó emlékem róla. Magamnak szinte csak használtat veszek, azt is akkor, ha már szét akar rajtam menni.. Inkább a gyereknek...
2013. máj. 30. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!