Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött babának 56-os vagy...

Újszülött babának 56-os vagy 62-es méretet érdemes venni?

Figyelt kérdés
téli baba lesz:)
2013. júl. 13. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem, h viszont overallból 62-est vettem csak. Kezdetben sok réteg került alá, ezért kellett a nagyobb, és így a hideg idő végéig kitartott, mert később már csak kevesebb ruha kellett alá, viszont még jó volt rá.
2013. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hatalmas gyerekem lesz 2 body kivételével csak 62est vettem, majd születettm egy 55cmes 3200gos gyerek, akire még az 56os is nagy volt pici és rohangálhatott apa meg a rokonok ruhát venni amíg a kórházban voltunk, több mint egy hónapi jók voltak rá.
2013. júl. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Várd meg az utolso uh számitást mert ha nagybaba lesz akor 62 vegyél az átlagos újszülött 56 ruha jó .
2013. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lányom 4600 grmmal született, most 7 hetes és még mindig 56-ost adok rá, a 62 nagyon nagy még.
2013. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 48cm és 2700 g volt. Csak 56-os ruhákat vettünk, úgyhogy amíg kórházban voltam, anyósom vett 50-est... Az 56-ost kb 2-2,5 hónapos koráig használtuk.

Várd meg, mekkorára becsülik a végefelé.

2013. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A lányom 3600 grammal és 51 cm-el született. De baba ruha márka válogatja, mert volt olyan 56-os, ami kicsi volt rá, és 50.es ami jó, bodyról van szó!


Nálunk jóval kisebbre becsülték a súlyát, szóval arra nem sokat érdemes adni!


56-os bodykat és rugikat vegyél többségében, 7-7 db-ot szerintem érdemes venni, viszont nekünk 50-es méretű rugink is volt, azt is sokáig tudta hordani, én nagyon nem szeretem, ha lóg a babán a ruha!


A 62-es átlagosan egy 3 hónapos baba mérete, szóval azzal még ráérsz, viszont nem tudom mikorra vagy kiírva pontosan, de pl. februári lesz, 3 hónap múlva már május, elvileg akkorra már jó idő van, felesleges a vastag ruha, persze egy-két melegebb akkor is kell majd!


Mi megjártuk, mert sok ismerős hozott rugikat, (nem figyelve arra, hogy mikor fogja tudni hordani) pont nyárra esett, hogy fél éves lett, így sok rugit nem is tudtunk használni, mert kinőtte, mire hűvösebb lett!

2013. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!