Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kihipozhatom a textil pelenkakat?

Kihipozhatom a textil pelenkakat?

Figyelt kérdés

Lanyom utan maradt kb. 50 textil pelenkank, mert o nagyon bukos volt. Mar csak 2-3 daraboz hasznalunk alvashoz (parnara rakja ra).

A tobbi a hozzataplalasnal, sok mosasnal foltos lett.

Probaltam mar domestos aztatasbab (anyosom mondta), de nem valtozott semmit.

Gondoltam a hipo azert hatasosabb lenne.

Igazabol nem zavarna, ha par helyen foltos maradna, de megis csak szebb latvany lenne.


2013. júl. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hypoba is teheted, de nem a leg egészségesebb megoldás. Domestos fehérítővel próbáltad? (fehér flakon és direkt ruha fehérítéshez van) na nem mint ha ez barátságosabb tisztító szer lenne csak nekem ez vált be. (én textillel pelenkázom és ez a fajta domestos mindent kiszed). Florasept is jó, de attól egy idő után sárgás lesz az anyag. Szódabikarbóna, citromlé (igazi citrom), bio fehérítő, mosható pelenka fertőtlenítő szintén jó lehet. De hypozhatod is, csak gondoltam mondok alternatívákat ha a hípo sem válna be. (hypo roncsolja a szálakat)
2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és még a Venis szappan jó szerintem, de sajnos csak akkor ha még nem mostad ki a foltot, tehát a friss foltra téve. Valamint a napon szárítás is fehérít rajtuk. Magas hőfokon mossad.
2013. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kihipózhatod.Csak utána még most át géppel 60 fokon.Én így csináltam,nekünk is bukós baba volt.
2013. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!