Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkázó szivacsra muszáj...

Pelenkázó szivacsra muszáj tenni védő huzatot vagy elég egy textil pelenka?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok: [link]

Vagy minden egyes pelenkazas alkalmaval a textil pelust cserelni kell?Vagy naponta kell?Hogy van ez?Koszonom a segitseget!32hkm



#textilpelenka #pelenkázó szivacs
2013. jún. 27. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz védőhuzat alatt? Mert ez be van vonva ilyen vízhatlan anyaggal. Egy textilpelus elég rá, akkor kell cserélni, ha pisis lesz pelenkázás közben.
2013. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En textil pelust raktam ra de azt sem mindig hiszen annak a szivacsnak azert olyan a kulso boritasa h konnyen takarithato legyen.de mindig letakartam h por meg ilyesmi ne menjen ra.
2013. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kerria ***** válasza:

Megmondom neked őszintén, én az itthoni alá nem tettem semmit! Teljesen pucéran soha nem került rá, emiatt nem láttam a lényegét. Mondjuk nekünk a fürdőszobában van a pelenkázó, és ott azért mindig melegebb van.

A feje alá tettem egy kis rongyot, a többit meg rendszeresen takarítottam.

2013. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én rakok rá gumilepedőt és arra rendes lepedőt. Összevissza forog már, izzad, esetleg folyik a nyála. Többször cserélem alatta a lepedőt. A gumi lepedő meg védi a szivacsot.
2013. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Bocsi félre értettem. a kiságyra gondoltam. A pelenkázóra testzek egy vékony plédet hogy puha legyen.
2013. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy ismerosom pelenkazojan lattam hogy ilyen textilt huzott ra ami ra valo.Ezert kerdeztem hogy kell e venni huzatot,vagy eleg pelust rakni oda?

Es a papir torlo az jo ha odarakok a feneke ala?Skociaban elek es a muanyag az hideg(biztos be fogunk futeni,de azert meg is..)

2013. jún. 27. 07:38
 7/11 anonim ***** válasza:
fürdőben van nálunk is, én csak a feje alá teszek egy textilpelenkát. Más védő nincs, teljesen feleslegesnek tartom.
2013. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én általában egy házilag varrott pléden pelenkázom a gyereket a földön vagy az ágyon. Az alja egy zacskószerű anyagból van ami mosható, a teteje babyplüs. Erre még egy pelust szoktam teríteni és ennyi. (nem tudom miért nem lett pelenkázónk, valahogy arra nem is gondoltam, hogy kellene, aztán már meg szoktam így)
2013. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én eldobható pelenkázóalátétet tettem a pelenkázólapra. Azt ha lekakilta vagy pisilte, akkor ment a szemétbe, nem kellett mosni. 10 db olyan 1000 ft körül szokott lenni.

Ilyen huzatról még nem is hallottam, de amúgy sem tenném alá, mert ezt is mosogatni kellene baleset esetén.

2013. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az Ikeában vettem rá pamut huzatot, nem csúszkált rajta, mintha a pelenkázóra simán pamut pelenkát tettem volna, és nem ragadt rá a feneke nagy melegben, ha simán tettem volna. Ha koszos lett, akkor kimostam kettőt adnak egy csomagban kb . 1200 Ft- ért. Nekem ez bevált. Azért nem csúszott, mert olyan mint a gumírozott szélű lepedők, csak ez a pelenkázóra van méretezve.
2013. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!