Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miben alszik 1,5 gyereketek...

Miben alszik 1,5 gyereketek éjjel?

Figyelt kérdés
Átlagos éjszakáról van szó, nem amikor dög meleg van, vagy már fűteni kell. A fiam eddig body, meg pizsamanadrágban aludt, de állandóan a takaró tetején alszik, pedig nyitott ajtó, ablak van még. Venni akartam egyberészes rugdalózót, de 98-ast nem találok. nektek miben alszik a gyereketek?

2013. aug. 25. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, 1,5 ÉVES gyereketek :)))
2013. aug. 25. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendes pizsama (nadrág, felsörész), alá nem adok a pelenkán kivül semmit. A lakásban normális höfok (18-20 fok) van, ennyi mellett nem fázik meg akkor sem, ha kitakarózik, ha meg mégis hidegnek érzi, magára húzza a takaróját.
2013. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bodyban és pizsamában (felső + alsó).

Tavaly télen örültem, hogy kaptam rá rugdalózót (most 21 hónapos a kisfiam), erre olyan megvetően nézett, és csodálkozott, hogy mi a fene ez rajta :)????

Akkor már egy ideje pizsibe aludt, de nem szereti ha zokni van rajta, és fel volt háborodva, hogy mi ez a lábfején, majd nemes egyszerűséggel addig cincálta, amíg ki nem dugta a lábfejét a lukon.

Olyan jót nevettünk rajta :).

Télen ha hideg van, akkor a pizsi alá hosszú ujjú bodyt adok rá, amúgy meg rövidet vagy ujjatlant.

2013. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minket az öcsémmel mindig hálózsákban altattak :)
2013. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!