Csak nekünk gond, hogy a nadrágok derekában a gumit nem lehet állítani, és mind bő?

Figyelt kérdés
Kivéve párat, de pl. a tréningnadrágokba olyan gumírozott részt varrnak, ami nem állítható, még a kis "pánltika" is csak dísz rajta. C&A-ban és a H&M-ben néztem, csak ilyenek vannak, és mind bő, pedig nem soványak a gyerekeim.
2013. szept. 3. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidő gatyákkal én is szenvedek, de a többi gatyában van belül állítható gumi, Fiam ráadásul még sovány is. Ellenben hosszú.
2013. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is örök probléma. Én ezért olyan nadrágokat szoktam venni, amibe lehet gumit fűzni. Ha pedig ajándékba kapunk másfajtát, akkor a barátnőmet szoktam megkérni hogy csináljon vele valamit.
2013. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk szerencsere mindegyik allithato,egyebkent tenyleg nehez lenne feloltoztetni a fiamat.A Benettonban szerencsere valoban gyerekekre meretezik a ruhakat,nem 3-szor akkora a feneken es a derekan mint kellene,melegitokbol pedig adidason es nikeon is eddig mindegyiken volt egy kis megkoto amivel lehet allitani.

Ajandekba mi is kaptunk mar ilyen "termeszetellenes" testalkatra keszult nacit,derekban siman jo lett volna ram is,a hossza viszont 4 evesnek keszult:D

2013. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől én is megőrülök, alig tudok olyat találni, amit állítani lehet! Én a Tescos gatyákkal is megjártam már, ott sem vettem észre, hogy a zsinór csak dísz.
2013. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is beállok a sorba, az én kisfiam is magas és izmosabb-soványabb fajta.

A hossza ha jó, akkor derékban nagyon nagy, ha a dereka jó, akkor meg a bokájáig alig ér.


Nálunk jó megoldásnak tűnik nyáron és ilyen átmeneti időben a Roll-up nadrág, tudod, aminek fel lehet gopmbolni a szárát, így nem idétlen.


Már 3 éves, ovis a kisfiam és van olyan roll-up nadrágja, ami a jelzése szerint 1-1,5 (!) évesre való, most jó a dereka, felgombolva térd alá, leengedve boka fölé ér. Na persze ezt felgombolva hordjuk csak :)


Nekem még az vált be, hogy a melegítőnadrágoknál a vastag passzé részt tk. ráhajtom még egyszer a derekára- olyan veszek, aminek ez a része nem bumfordi vastag, tehát nem idétlen így- főleg bővebb pólóval.


A végig megkötőssel nekem az a bajon, hogy ugye azt meg kellé kötni, hogy tartson (next nadrágokban van ilyen megkötős, plusz gumis is a dereka, plusz roll-up is)- de akkor meg egyedül az oviban el lehet bajlódni vele a pisilés előtt.

Még kioldani csak-csak sikerül (bár általában húzná le anélkül és csodálkozik, hogy nem megy könnye)- de megkötni már nem tudja és úgy meg még rosszabb, mint a másik sima passzés derekú.


Már nem veszek szabadidő szetteket, hanem külön a felsőt sé az alsót összeválogatom, illetve a roll-up amit írtam.

Szép napot

2013. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, jó lenne, ha az összesben ki lehetne cserélni a gumit hosszabbra.
2013. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is vékony a legtöbb gatyához.Barátnőm fel szokta bontani hátul a derekát és varr bele plusz darab gumit.Ha kétszer van levarrva hátul, vagy nem olyan bő, csak simán belülre varrja a szélesebb gumit-nem látszik, viszont összehúzza-ezenkívül vadásszuk az állíthatót, de melegítőben ez fehér holló.
2013. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én csak állithato nadrágokat veszek ,melegitöben meg olyan márkát amit megszoktam és tudom hogy biztos nem esik le .
2013. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!