Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemesebb vásárolni a...

Incuripincuri kérdése:

Hol érdemesebb vásárolni a gyermekünknek? H&M vagy C&A? (szabadidő együttesek, body-k érdekelnének elsősorban)

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan mit jelent az "érdemesebb".

Én a C&A-s ruhákat jobban szeretem, bár body-t F@F-t veszek, mert az "kopik" rendesen.

2013. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
F&F akart lenni :)
2013. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A H&M fényévekkel jobb minőségű, mint a C&A vagy a Tesco-s, utóbbi pár mosás után kb. rongy ;(((

Én vettem tavaly egy nagy levegőt, beruháztam nextbe (új és használt), tavasszal és ősszel eladom a kinőtteket és alig kell hozzátennem valamennyit, hogy újakat tudjak venni... kivételesen szép és tartós ruhák, használtan is nagyon jó áron el lehet adni őket megfeleő helyen. Konkrétan alig költünk ruhára!

2013. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!